Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Guardian

bega

Öne çıkan mesajlar

gördükçe izliyorum
ana karaktere kılım
robot gibi adam
ancak buna rağmen anlayamadığım bi sebepten görünce kanali değiştiremiorum[hline]Wıpe that grın off your face! Your Brotherhood ıs no dıfferent from us. We both take what we want from these savages. If you thınk your cause ıs any more selfless than ours, you're sadly mıstaken.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 08 May 2003 20:31 tarihinde demiş ki:
gördükçe izliyorum
ana karaktere kılım
robot gibi adam
ancak buna rağmen anlayamadığım bi sebepten görünce kanali değiştiremiorum[hline]Wıpe that grın off your face! Your Brotherhood ıs no dıfferent from us. We both take what we want from these savages. If you thınk your cause ıs any more selfless than ours, you're sadly mıstaken.

abim de benzer bir yorumda bulunmuştu :)

bir de dizi bana çok depresif geldi, günlük hayatta üzülecek şey bol zaten, arasıra biraz espri, neşelenecek olaylar eksik..[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Arnie: trrritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotita!!!
Police: That's a minigun!!!
Star dublajli Police: Lanet olsun ne biçim silah bu böyle??!!!
Sosyal ağlarda paylaş

eh adam strese öyle bi boğulmuş ben de olsam onun yerinde smiley yapmayı bırakırdım :) babası da sürekli oğlunu eleştiren bir tip..[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Arnie: trrritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotita!!!
Police: That's a minigun!!!
Star dublajli Police: Lanet olsun ne biçim silah bu böyle??!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Ana karakter yani Nick(Yazının devamında bu isim kullanılacak) odunun teki. Adam sevinçten kendisine dokunan müvekkiline bile .bne muamelesi yapıyor. Karşısındaki gülmüyor, duygusal olaylara gelemiyor. Acil marangoza ihtiyacı var kanımca.
Dizinin bir özelliği Murphy kanununlarının işlemesi. Bir olayın mutlu sonla bittiği görülmemiştir ana karakter açısından. Bu da bana göre diziye gerçekçilik katıyor. Zaten vazgeçemiyorum:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...