Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rubicon - Yeni AMC Dizisi

mani

Öne çıkan mesajlar

sezonu bitirdim 2 günde anca. son 3-4 bölümden öncesi gerçekten çok yavaş ve sıkıcı gelmesine karşın, son 3-4 bölümde tatmin sınırlarım zorlandı :) çok pis yerde bitirdiler gerçekten ya böyle final olmaz :(

katherine ölmeden elinde cd vardı, yere düşmeden önce. onu görmedi mi will? gördüyse niye almadı bariz çıkardı salladı :S cd yi alsa ne güzel 1 sezonda bitmiş olacaktı dizi :P

he bide şimdi 4 yapraklı gonca sprangler a geldi, o da kendini vuracaksa boşa kastı will adalet getirecem diye :P

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
mokoko said:

iptal edilmiş

http://blogs.amctv.com/rubicon/2010/11/amc-will-not-renew-rubicon.php

sorum olucak izlemiş olanlara. ben bunu indirdim 1. sezon olarak. izlesem mi şimdi izlemesem mi? bole kotu bi yerde meraklandırıcak biyerde falan bitiosa izlemiyim hiç.

arkada kalmış. kalmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

mokoko said:

iptal edilmiş

http://blogs.amctv.com/rubicon/2010/11/amc-will-not-renew-rubicon.php

sorum olucak izlemiş olanlara. ben bunu indirdim 1. sezon olarak. izlesem mi şimdi izlemesem mi? bole kotu bi yerde meraklandırıcak biyerde falan bitiosa izlemiyim hiç.

arkada kalmış. kalmasın.

Gönül rahatlığıyla izle tadını çıkar. Sezon finalinde cok fazla cevapsız soru kalmıyor.Kaldırılmasına üzüldüm ama Sezon finalini izledikten sonra "lan çok fazla şey gösterdiler nasıl o komplo hedelerini devam ettirecekler" demiştim demek ettiremediler kötü oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Kimin ne olduğu ve olayların nerye kime cıkacağı o kadar belli edilmişki.
ilk bölümün final sahnesine bakan her normal akla sahip insan, sıradan bi tahmin yapmıştır. Ama yok canım bu kadar basit olamaz demiştir. lan sora bi bakıosun hakkaten gerçekleşen olaylar tahmin ettiğin gibi tek düze ilerliyor.Sezon finalinde havada kalan bişi olmuyor. takoz bi senaryoya dönüyo. sadece merak uyandırak tekşey will'in güplettiği hatunun kimin nesi olduğu o kadar.He yine oradan alınıp adam edilemezmiydi dizi. edilirdi tabide yapmadılar yazık oldu.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...