Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yıkanan saçın 1 belki 2 gün sonraki hali

Friedman

Öne çıkan mesajlar

Longshanks said:

en iyi kıl da dönen kıldır

Allah muhafaza, acisini bilirim.

Hem kezbanlik derecesinde uzun sac hem 5 numara ve daha kisasi saclar konusunda expertise'i olan birisi olarak konusayim ki, 3 numara sacta bile yaglandiginda farkediyor, 3 gun falan yikamayip ellerseniz elinizde boyle mum ellemis gibi bir hissiyat oldugunu farkederseniz, eger farketmiyorsaniz saclariniz fazla kuru olabilir zaten.

Ben 2 gunde bir mutlaka yikaniyorum, her gun yikandigim da oluyor keyfime gore, ama misal saclarin uzun oldugu donem her gun yikanmak saclari fazla kurutup yikatiyordu, o yuzden saca posetimsi (adini unuttum) gecirip vucudu yikiyordum bazi gunler mesela. Her gun sampuanlamayin ya da olsun bitsin, saci kurutursunuz yazik olur cidden. Saclari kestirme istegi geldikten sonra zaten saglam baktigimi iyi farkettim, 3bucuk/4 sene uzattiktan sonra kestirince zerre alinda acilma/dokulme olmadigini gormek cok guzel bir hissiyat oldu.

Bioxcin falan gibi zerzavatlar kullanmadim da, Vichy'nin aminexil ozutlu mu ne bir sampuani vardi boyle kirmizi beyaz kutulu, ondan kullandim uzun bir sure, saclari kuvvetli tutmasi icin, gidip oyle kutuyla kapsullerle kur falan kullanmaya kalkismadim hic.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...