Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2010-2011 Sezonu Genel Tartışma

pascalnouman

Öne çıkan mesajlar

defansa paso çalışıyoz herhalde haaa

said:
Egemen bizim istediğimiz ve takdir ettiğimiz bir futbolcu. Egemen ile oturup pazarlığıa girmedik. Egemen istediğimiz bir futbolcu. Bonservisi elinde. Bursasporlu futbolcusu İbrahim'i de istiyoruz. Samsunspor'un savunma oyuncusu Kemal Tokak ile ilgileniyoruz. Sezon içerisinde eksiklerimizi iyi gördük. Ersan konusunu başkanımız ilgileniyor. Ben bu konu hakkında konuşmak istemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

forzada biri yazmış çok güldüm yaaa

said:
Lan Real Madrid misin nesin? Adamı hasta etmesene lan. Bak seni severim Real. Facebook'ta tuttuğum takımlarda varsın. Barça maçlarında hep seni destekledim. Ronaldo kafayı çakınca Kral Kupası finalinde havalara uçtum ama harbiden sinirimi bozdun lan!

Hadi Nuri'yi anladık da Almeida ve Hamit aşkı nereden peydah oldu lan sizde. Dünyanın en büyük 3 takımından birisisin sen. Koskoca Real Madrid'sin. Para desen bok gibi şan şöhret desen oha ki ne oha. Gide gide Almeida ile Hamit'i mi buldunuz arkadaş ilgilenecek? Tam form tuttu ve ne güzel takıma alıştı derken Almeida'mız ne diye almak istersin arkadaş! Ya Hamit'e ne demeli? Bütün taraftar onu istiyor. En büyük rüyamız ama sen tuttun ona da teklif yaptın arkadaş. Şurada gariban takımız. Hamit bize geldi gelecek sen ne diye araya giriyorsun ulan?

Sana adam mı yok Real. Ne Almeida'sı Allah aşkına! Yürü git Hulk'u al Falcao'yu al. Ne işin var lan fakirin Almeida'sıyla!

Hamit konusu daha da beter. Bayern'in gözden çıkardığı adamla ne işin var la senin! Git Fabregas'ı al Hamsik'e teklif götür. Ne Hamit'i ulan.

Oldu olacak stoper olarak da Ersan Gülüm'e teklif götürün tam olsun. Hayret bir şey arkadaş? Manyaklar mıdır nedir?!
Sosyal ağlarda paylaş

Abi keşke olsa. Keşke Almeida gitse. Ne adamlar gelir Beşiktaş'ıma. Bıraksınlar sıçrama tahtası olalım. Hep istediğimiz şey değil miydi bu? Takım transferden gelir elde etsin. Almeida geldi parladı. Quaresma geldi, hayatının sezonunu yaşıyor belki de. Çok mutlu adamlar. Simao estiriyor. Teknik direktörün beğenmediği Fernandes harikalar yaratıyor. Bırakın rehabilitasyon takımı olalım. En azından ülke gerçek yıldızlar görmeye devam eder...
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlız Serdal öyle bir konuştuki sanki adanasapor'a tiyo veriyordu bak Egemen,Kemal i aldım ibrahim ilede ilgileniyorum, Ersan'ı elinde patladabilirim. Muhtemelen 1 sene adanada oyna seni alalım felan diyecekler.

Şansal Almedia kalıyormu diye sordu , Mustada denizli araya girip kaynattı soruyu tüh ya...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...