Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PvP'ci rogue'un PvE kazmalığı

metalheart

Öne çıkan mesajlar

BaaL said:

Gutshot said:

birincisi seni ilgilendirmez, ikincizi neden hırbo veya artis desin? belki tıpkı senin nolifer'a gıcık olduğun gibi o da hırbo'ya gıcık oluyordur.

beni niye ilgilendirmesin bana nolifer diyor, hırbo ya da artis denmesinin normalime gitmesinin sebebi , orda şahsen artislik yapıyorum lafdan anlamayan arkadaşa, ve onun gibi lafdan anlamadığı için önceden laf işiten yandaşlarına. bunun noliferlıkla bi ilgisi yok, gelip wow bilgisi istatistiksel veri falan sunmamışım ondan garibime gitti sadece, alınmadım da kızmadımda zaten pek sallamadım da görüldüğü üzere gerilerde, sadece garibime gitti, bu insanlara nolifer diyen 18-24 yaş genç grubunun hayatı kadar seks hayatı, hayatlarının 2 katı kadar gece hayatım var mesela ama adam gelip salyalar saçarak ÖÖÖEAA NOLAYFIIR diyor o garip, yoksa buyursun desin bi anlam ifade etmiyor. lavuk hırbo denyo gibi hem küfür cezası olmayan hem etkili sözler kullansalar halbuki (ahah) doğru olma şansı var, hakaretimsi bi yönü var. nolifer direk bomboş bi sözcük.

işte adam orada senin yaptığın artisliğin seviyesine inmiyor hırbo, artis gibi kavga çıkarmak isteyen kenar mahalle delikanlası ağzıyla. nolifer'ı da başkası demiş zaten. adam onaylamış sadece haklı olarak. seni ilgilendirmeyen kısmı onun hangi kelimeleri kullandığı, yoksa muhatap sensin evet.

neyse, nolifer'lıktan gece gezmesiyle, içkiyle, cinsel münasebetle kurtulunmuyor. yanlış anlamışsın. nolifer sevdiği şeyle(oyun, gece hayatı, içki, cinsellik) çok vakit geçirmekten gündelik hayatta sorumluluklarını yerine getiremeyen kişiye diyoruz.

senin söylediğin şeyler matah şeyler değil ki onları yapınca nolifer sayılma?
Sosyal ağlarda paylaş

Gutshot said:

neyse, nolifer'lıktan gece gezmesiyle, içkiyle, cinsel münasebetle kurtulunmuyor. yanlış anlamışsın.

sen mi verdin bunun kararını, bunun mercisi sen misin?
(örnekle nolifer demek yerine doğru bir kelime kullandım)
nolifer, kelime anlamıyla hayatı olmayan -> sadece wowdan ibaret olan insan demek olsa gerek. son dönemlerde çıkmış bir "wowda başarılı olamadım çok zaman harcayıp başarılı olanlara bişeyler yapanlara laf atayım ki ezikliğimi geçireyim" hakareti olma çabasında manasız bir hakaretimsi. hey gidi hey be. insanlar eskiden dobra dobra hakkını vererek hakaret ederdi artık o da yok manasız swe-kid laflarıyla hakaret ediyorsunuz artık çok başarısız buluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

BaaL said:

son dönemlerde çıkmış bir "wowda başarılı olamadım çok zaman harcayıp başarılı olanlara bişeyler yapanlara laf atayım ki ezikliğimi geçireyim" hakareti olma çabasında manasız bir hakaretimsi.

Her zaman iki kesimin arasında bir yerde durmuş eski bir oyuncu olarak, bu açıklamayı mükemmel buldum, her türlü imzamı atarım. Benzer bir durum da çok vakit ayıranların casual oynamayı tercih edenlere "noob" falan demesidir mesela, ki burada da BaaL "ezikliğimi geçireyim" ifadesini kullanarak bunu biraz sergilemiş bulunmuş.

Herkes istediği ve zevk aldığı gibi oynar yani, hatta hayat geneli için konuşursak herkes boş zamanında neden zevk alıyorsa onu yapar, hepsinden yaparak bir denge kurmak zorunda değildir. Herkesin bir popisi vardır malum. Diğer tarafa hakaret etme ihtiyacını niye duyuyorsunuz anlamıyorum ki.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Gutshot said:

millet wow'un başından kalkmayalı o kadar uzun zaman olmuş ki adam atar yapmadığı halde yaptığını zannediyorlar. halbuki adam sadece net bir şekilde söylenen bir şeyi anlamımış.

Bunun WoW'un başından kalkıp kalkmamakla ne alakası var? Benim hesabım bir senedir falan kapalı mesela ama ben de birine "x statına asıl" dediğimde 2-3 kere "he tamam o zaman ben y'yi köklüyorum" diye cevap alsam ben de kızarım. Abuk subuk bağlantılar kurmaya gerek yok.

Bir başka çelişki ise şu; işinize gelince o "nolifer" adamlara soru sormayın o zaman, bilgilerinden yararlanmayın, gidin kendiniz keşfedin. Oyun orda, Google orda.
this..baggio ozetlemis baslıkta yasanan sacmalıgı..
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Benzer bir durum da çok vakit ayıranların casual oynamayı tercih edenlere "noob" falan demesidir mesela, ki burada da BaaL "ezikliğimi geçireyim" ifadesini kullanarak bunu biraz sergilemiş bulunmuş.

yok vallahi onu yazarken en ufak öyle bi düşünce geçmedi içimden,kendi adıma konuşayım benim için insanların wowdaki yeteneğinin,ne bileyim bilgisinin, kestiği boss sayısının bi önemi yok. vakti zamanında world 1st yapmıştır ama artık işi gücü vardır o kadar oynayamıyordur. ya da herkes pro-gamer - doğuştan oyunculuk yeteneği el-göz koordinasyonu vs ile doğmuş olmak zorunda da değil. ama bizde bu eskiden vardı 7-8 sene evvel, başarısız oyuncuyu ezme, e haliyle şimdi de yeni nesillerde vardır. bu sebeple şimdinin "ben kral oldum wowda" cıları tarafından eziklenen , "lan yeto" denen gelip forumda oyun hakkında hala bilgisi olana "nolifer" demesin o beni geriyor. diyorsa da muhattabını tanısın da desin. ilk sayfada soru sormuş, birisi de gelip güzelce cevap vermiş, (ki ben dahil çoğu eski oyuncu artık cevap bile vermiyor aynı soruları cevaplamaktan sıkıldıklarından) adam 2 kerede bu cevabı sallamayıp bildiğini okumuş. EXPERTISE BAS diyen adamın altına "hit basıcam ben ok" yazabilmiş, okumaktan mı acizsin yoksa sallamıyormusun diyince de "patide herkes artis" oluyor. baştan trajikomik bi hadise.
cevap istemiyorsan soru sorma-> cevap yazanı begenmiyorsan git kendin emek/zaman harca bul o cevabı-> bulamıyorsan da gidip bulabilen o zamanı harcayan insanlara "nolifer" diyip kaçma ortamdan. komikcik.
Sosyal ağlarda paylaş

Paticik forumlarının tarafsız olduguna inanmıyorum, Baal denen arkadaş bilgisiz bir insana istediği lafı kural tanımaksızızın söylemiş, hakaret edercesine.. Bu hakaretleride Sevgili paticik yöneticileri editleyip değiştirmiş. Baal'ı haklı gibi göstermek namına. Tabi forumlarda yöneticiler ve arkadaşları istediği gibi konuşacak geriye kalan herkez dinleyecek ve susacak sizin olayınız bu. Konuşan veya soru soranların gördüğü muameleyi hepimiz gördük.(sadece bu olaydan dolayı değil) Bir daha girmemek üzere üyeliğimi kapatıyorum. Ummarım biraz özeleştiri yaparsınız..
Sosyal ağlarda paylaş

Pipet said:

Baal seni tanımam etmem ama bir insana nolifer denilmemesini bukadar savunman bile nolifer oldugunu gösteriyo gdgfdsasf

işin gücün mü yok sayfalarca cevap yazmışsın

get a life

işim gücüm bu benim, laf hak eden, sataşıcak yer arayanlara laf atmak, delirtmek, haksız olduklarını anlamaları ne bileyim laf anlamaları falan pek umrumda değil,keza anlıyacak insan zaten okur anlar daha sataşmaz bile. ben derdimi anlatırım karşıdaki senin gibi asabiyete kesip küfür eder banlanır falan. profesyonel trolling yani. öte yandan sosyal hayatının tümü "bütün nerdler toplandık, toplandık , sinemaya da gittik" dan ibaret çocuklar gelip nolifer diyor ya önüne gelene ona şaşıyorum, onlara bulaşıyorum ki belki bi malzeme çıkar.

bide nicki bile "nolifer'e" benziye kardeş sen neye nasıl laf atacağını şaşırmışsın. yönetimden arkadaşım falan yok. kimseye pm atıp "kanka ben şunla tartıştım şunu banlayın" diyecek de değilim, desem de beni banlarlar heralde bölümden. artık wow bölümünde zaten eskilerden, ya da yenilerden olup oyunu bilen oynayan ya da ilgilenenler falan , bu saçmalayan yeni kuşağa muhattap olup cevap bile yazmaz olmuş. ben arada sırada girip canım sıkılınca ilgileniyorum sizinle. ondan ibaret olay. gidip paticik yönetimine bari bulaşmayın kim kime ne "kanka kıyağı" yapmış ben göremedim ? yazık günah be.
Sosyal ağlarda paylaş

Nolofinwe said:

Paticik forumlarının tarafsız olduguna inanmıyorum, Baal denen arkadaş bilgisiz bir insana istediği lafı kural tanımaksızızın söylemiş, hakaret edercesine.. Bu hakaretleride Sevgili paticik yöneticileri editleyip değiştirmiş. Baal'ı haklı gibi göstermek namına. Tabi forumlarda yöneticiler ve arkadaşları istediği gibi konuşacak geriye kalan herkez dinleyecek ve susacak sizin olayınız bu. Konuşan veya soru soranların gördüğü muameleyi hepimiz gördük.(sadece bu olaydan dolayı değil) Bir daha girmemek üzere üyeliğimi kapatıyorum. Ummarım biraz özeleştiri yaparsınız..

Kuralların dışında kalan, fakat banlanacak kadar ciddi olmayan sözler silindi, "post" falan gibi atmış olmak için atılan mesajlar ise tamamen temizlendi, olay bundan ibaret. Sen abuk subuk komplo teorileri kurdun ve bunları gerçek belleyip üyeliğini kapadın(!) diye herhangi bir tarz eleştiri yapmak niyetinde değilim kendi adıma. Çok merak edersen de herkesin silinen mesajlarını yollarım, yüzün kızarır biraz belki. hayatımda iki kelime muhabbetim olmayan adam bir de, mantıklı laflar etseniz neyse.

Topak da amacından yeterince saptığına göre, kilitleyebiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...