Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

lütfen acil cevap bekliyorum

_kubra_

Öne çıkan mesajlar

bizim bi van kedimiz vardı daha doğrusu sokakta bulduk aldık.kedimiz hamileymiş.aldıktan bir ay sonra doğum yaptı.dört tane yavru kedimiz oldu.2ay baktık kedilere.ancak 5kediye bakmak zor olduğu için biraz ,kedileri vermeye kara verdik.anne kediye ev bulduk.yavrulardan biri saf beyaz biri ona biraz benzeyen gri ikisi de melez kedi.annem ev bulamadığimiz için iki melez kediyi petshopa götürmüş bırakmiş.ama benim vicdanım hiç rahat etmedi orda hastalık falan kapabileceğini söylediler çünkü hem dayanamadım zaten gizlice kedileri tekrar almak için dün o petshopa geri gittim.dünle birlikte 2gün kaldı petshopta kedim.gittiğim de yavrulardan biri satılmişti ve biri de bir sürü yavru kediyle aynı kafeste duruyodu aldım geldim eve kardeslerinin yanına.ama iki kardesi onu görünce önce kokladılar sonra istemediler tıs hır mır garip garip sesler çıkartarak yanlarından uzaklastırdılar.elime alıp yanlarına götürdüğüm de ilk defa duyduğum cok değisik bi sesle ve penceyle falan kovdularr...kedim artık o iki kardesinden korkuyor.:( yanalarına almıyolar baktım gece de ayrı yatmıslar zaten.acaba baska kedilerin yanında durduğu için kokusu falan değisti de tanıyamadılar mı??ne yapacagımı bilemedim moralim çok bozuldu.lütfen yardımcı olur musunuz??ne yapmam gerekiyor??
Sosyal ağlarda paylaş

verdiğin kediyi neden alıyorsun...
pet shoptan şimdi ayrı ayrı kokular sinmiştir o kedinin üstüne normaldir yanlarına almamaları
bence o son gelen kediye bi örtü koy altına kokusu sinsin
bi gün falan yatsın üstünde
sonra diğer kedilerin yattığe yere götür o örtüyü kokuya alışsınlar.. zamanla kaynaşırlar sonrada
Sosyal ağlarda paylaş

sanırım bi cahillik ettim ama orda kafeste durmasına gönlüm hiç razı olmadı.daha da erken gidemedim annemin korkusundan kızar falan diye işte....sildim sabunlu suyla önce yeni getirfiğimi sonra da aynı bez aynı suyla falan öbür kedileri...inşallah işe yarar tesekkür edrim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...