Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone 4 - This changes everything. Again.

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

saçmalık yemin ederim saçmalık.

kanyon'a gelmiş 6 adet 16 gb 6 adet 32 gb
38 saat içinde bitmiş. ne bu ulan peynir ekmek gibi? herkesde para kaynıyo ak gören türkiyede işsizlik ve yoksulluk var sanır.

şu "malesef kalmadı" lafından nefret ettiğim kadar hiçbşiieden nefret etmiyorum

o apple'ın da sülalesini... tamam mı
adamlar dehşet satış yapacakalrı yere milim milim gönderiyorlar ya onların ceolarının mı her ne boksa kafalarına osuriyim ben
Sosyal ağlarda paylaş

3g sahibiyim artık yavaşlığından ölmek üzereyim bunu satayım üstüne koyayım iphone 4 alayım diyorum da, iphone 4'ü gittigidiyordan almayı düşündüm gerçekten ucuz gözüküyor 1300-1400 lü rakamlar ayrıca turkcelllerde uzun süreli sıralar olduğunu da biliyorum.. bir öneriniz var mı?

1500+ bir rakama girmek istemiyorum, 3g piyasası sanırım 600-650 TL, aslında piyasası hakkında da bi bilgilendirme yaparsanız çok sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

bu sefer 3-5 tane simlock free satin alip getiricem galiba turkiyeye. gecen sefer yapsaydim 1250'den alip 1750'den satardim.

en azindan hicbir turlu zarar etmem, orasi kesin.

ps: bunlar turkiyedeki fiyatlandirma politikalarina ve vergilere yapilan atarlardir, kalkip telefon ticareti icin turkiyeye gelemem valla
Sosyal ağlarda paylaş

unlocked'lar dedigin, iphone at&t disinda bir yerde satilmiyor amerikada, at&t'de de simlock free satilmiyor. ikinci el piyasasidir o. apple satmaya baslarsa muhtemelen iphone 4'u 599, gs'i 399'dan satar.

at&t sadece refurbished 3gs'ler icin taahhutlu fiyati 99'dan 49'a dusurdu. oyle cok bir ucuzlama yok yani =)
Sosyal ağlarda paylaş

40 yılda bir itunestan şarkı satın alıyım dedim accountun kayıtlı olduğu ülkeyi değiştiremiyorum kafayı yicem

türkiyeden almıştım hesabı akılsızlık edip avusturyadan kredi kartım yok diye halbuki clickandbuy seçeneği varmış.
neyse şimdi farkettim onu değiştiriyim diyorum clickandbuy hesabı aldım aktive ettim clickandbuy seçeneğine tıklıyorum siteye yönlendiriyor ordan onay alıyorum itunesa ödemeyi aktive ettiniz falan diye sonra beni tekrar ödeme seçeneklerinin olduğu itunes a yönlediriyo ilerletmiyor.
he buarada şuan türkiyeden değiştirmeye çalışıyorum ip falan yüzünden mi dedimde pek olası gözükmüyor oda

nedir olayı sizce?account değiştirmede böyle sıkıntı oluyo mu normalde
Sosyal ağlarda paylaş

Mum_Chamber said:

unlocked'lar dedigin, iphone at&t disinda bir yerde satilmiyor amerikada, at&t'de de simlock free satilmiyor. ikinci el piyasasidir o. apple satmaya baslarsa muhtemelen iphone 4'u 599, gs'i 399'dan satar.

at&t sadece refurbished 3gs'ler icin taahhutlu fiyati 99'dan 49'a dusurdu. oyle cok bir ucuzlama yok yani =)

nasıl satılmıyor abi Bestbuy en yaygın commerce ve 2.5 senedir satıyorlar. Sürekli stock olmuyor tabi. Alırken uyarıyor adam, At&t'siz çalışmayacaktır diye, tabi hıhı cekiyoruz unlocklayacağımız için. ( Aslında unlocked dediğim contract'siz satiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...