Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone 4 - This changes everything. Again.

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

fakir ben, bu gün kontür almak için turkcell bayine girdim. içeri girdim, büyük bir kalabalık ve o kalabalıktaki herkezin elinde sıfır iphone pakedi. İnanın bi an kalabalıktan gazı alıp, az daha bende alıyordum. Lakin şu anda kafamdaki ampüllerden biri sürekli yanıyor. Bir türlü söndüremiyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

var aslında da, invis shield mantıklı değil, bi kere eliniz rahatça kaymıyor touchscreende. düzgün bir i phone kılıfı iş görür. bi de arkasına yanlarına karbon vinil kaplarsınız , tamamdır. değişik firmalar var böyle figürlü falan vinil yapıorlar, onlardan da alabilirsiniz, ama 3m in karbon filmi baya iyi, arabalara falan uyguluyolar, baya teknolock bişey.
Sosyal ağlarda paylaş

Temizliyorsun telefonu bi güzel, ellerini de cerrahi operasyona giren doktor gibi yıkıyorsun.

Tepeden başlayarak aşağı doğru yaptıştırıyorsun sonra. Ama kredi kartı gibi sert bişeyle hava kabarcıklarını ata ata...

Ben şimdiye kadar 9-10 tane uygulamışımdır, 2. den sonra kusursuz sonuçlar almaya başladım. Ki eli yatkın bir adam değilimdir böyle şeylere...

Ama bu skin ve film olayı çok popülerleşmeye başladı. Makina mühendisi arkadaşlara bunu uygulayan basit bi cihaz tasarlatsakta pazarlasak. Dolma sarma makinesi gibi film kaplama makinesi...hmm...business plan vakti..
Sosyal ağlarda paylaş

Aldarion said:

Ama bu skin ve film olayı çok popülerleşmeye başladı. Makina mühendisi arkadaşlara bunu uygulayan basit bi cihaz tasarlatsakta pazarlasak. Dolma sarma makinesi gibi film kaplama makinesi...hmm...business plan vakti..

http://www.quirky.com/

geliştirin fikiri yollayın buraya.. 8$a falan satılır rahatça.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Ben bu invis shieldları yapıştırırken her seferinde bir yerinde ya hava kabarcığı ya toz tanesi kalıyor ruh hastası oluyorum. Varmı bunun teknolojik bir yolu veya metodu falan.

Ben bu olaydan dolayi 3-4 tane protector almis olan bi adam oldugundan prolastim binevi ehuh. Camsil ile siliyosun abicim, hatta varsa bu gözluk bezleri falan, ekran cam gibi oluo. Ondan sonra sac kurutma makinesini yavas calistiriyosun ve isitiyosun film, bi ucundan yapistirmaya basliyosun, yavas yavas filmi yapistirirken kredi karti gibi biseyle hava kabarciklarini itiyosun disa dogru. 2 kisi olursan daha rahat yaparsin birisi sac kurutma makinesini tutar falan. Bosluk kalirsa veya ucu falan tutmazsa tam yine sac kurutma makinesi/kredi karti kombinasyonu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...