Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Stronghold Crusader Extreme

Max Damage

Öne çıkan mesajlar

Başlık açılmış mı diye aradım ama bulamadım... Son 2 haftadır deli gibi bu oyunu oynadım ve son bölüme kadar gelebildim. Son bölümü oynayıp kazanabileniniz varsa nasıl bir taktik izlemem gerektiğini söyleyebilir mi? İlk 2 saldırıyı defedebiliyorum ve adamların bedava asker veren kamplarından 3 tanesini de yıkabiliyorum ama bir süre sonra bütün savunmam çöküyor parasılzıktan. Paralı asker postalarını bi yıkabilsem iş tamam aslında adamların durumu çok kötü çünkü. Doğru düzgün paraları bile yok sadece bedava askerlerden geçiniyorlar... Hadi oyuncular bi el atıverin...
Sosyal ağlarda paylaş

ya maalesef ekonomi yapma gibi bir lüksüm yok. 12000 altın başlangıç parası veriliyor bana ve haritanın tam ortasında 2 tane richard ve 2 tane selahaddin'e karşı oynuyorum ve etrafım 4 yandan açık durumda ayrıca adamların ikişer tane beleş asker veren kampları var ve devamlı olarak o kamplardan üzerime asker yolluyorlar resmen kuyruk şeklinde aralıksız saldırı alıyorum. kısacası verdikleri para ancak 2-3 tane saldırıyı geçiştirebilecek kadar yetiyo gerisini getiremiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

son 2 bölüm ayarsız.
ikisinide sole gectim ben. ortasında 2x2 kare bosluk kalıcak sekilde surdan kare ciz icine naffatun amcalardan koy. bu sistemiadamların geldikleri yönlere doru yerlestir, heryerei atese boğsun adamlar iste. bütün heryer yanıyo bunların surlarına saldırmıyo AI, ok atıyolar ama bütün oklar surların arası cok dar olduğu icin iceri girmiyo öle takılıyo bunlar bütün oyun.

sonra knight al 10 tane, kenardan eknardan yık iste binaları. yanını 12031023 tane bile swordman olsa, her zaman o beles binalarının 1 tarafı bos oluyoya, ordan gir atlılarla o swordmanlar sana dalmıyo deyerse knightların kapısıyo o kadar. öle öle 4 tanesini temizliyeibliyosun, diger 4'ü kalelere yakın kalıyo cok ok yiyosun, ama olmıycak sey değil yine iniyolar knightlarla olmadı tas atıcan biriktirip yapıcak bisi yok

sonra lionheartları assasin+ok atmacayla kesebiliyosun zaten. 40 assasin +10 ok atmayla falan öldürürsün 1 richard iniyo.
Sosyal ağlarda paylaş

deneyeyim bi bu taktiği. ya kaç gündür içime dert oldu resmen ya geçemedim bir türlü. en son paso assasin basıp 5 tane beleş asker kamplarını yıktım ama yine savunmam çöktü ucu ucuna ondan sonrada denemedim bi daha.
bu arada sondan bi önceki bölümü nasıl geçtiğimi ben bile anlamadım bir ara öyle bir kuşatma olduki caps almak aklıma geldi ama bir saniye bile harcayamadım o derece bir hücumdu yani. ama tek bildiğim birşey varki o da şimdiye kadar oynadığım en zevkli haritalardan biriydi sondan bir önceki bölüm. her oyuncuya şiddetle öneririm
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...