Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GTA 1-2 Download ??

Revell

Öne çıkan mesajlar

GTA1 in tam sürümü yapımcı firması tarafından bedava olarak dağıtılıyordu. kendi sitesinden indirebilirsin. rockstar'ın sitesiydi sanırım, google'dan bi aratıver. hatta paticikte de arayabilirsin, ben burda okuyup indirmiştim.

GTA2'nin tam sürümünü ise benim bildiğim kadarıyla yasal yollarla indiremezsin. yasal olmayan yollar ise paticikte yasak olduğundan onu sorduğunu varsaymıyorum.[signature][hline]Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

GTA 2 xp de acaip hızlı çalışıyor.bi ayar falan yapman gerekebilir, nası yapılır bilmiyorum.
geçen bi deneyeyim dedim.gözüm takip edemio o kadar hızlı..(uyumluluk modlarını tabii ki denedim bu arada hehe)[signature][hline]Nursery rhymes are said Verses in my head Into my childhood, they're spoonfed Hidden violence revealed Darkness that seems real Look at the pages that cause all this evil
Sosyal ağlarda paylaş

gta 2 bende şu an da yüklü xp kullanıyorum ve hiç bir sorun yok?
turbo diye bir program vardı çok basit bir programdır yüzde hedesi vardır bi tane indirdikçe o yüzdeyi bilgisayar yavaşlar onu tavsiye edebilirim. gta2 de nasıl oluyor anlamadım ama.
gta 1 olsa frame rate limiter kapalıdır ondandır dicem F8 tuşu mu ne tüm F leri deneyince çıkıyo, ama gta2 yi bilmiyorum.[signature][hline]Roken brengt u en anderen rondom u ernstige achade toe
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

xp pro benimki.ya zaten öyle birşey yoksa bile kesin beni bulur yani öyle de bi adamım hehe.boşver çalışmasın :D[signature][hline]Nursery rhymes are said Verses in my head Into my childhood, they're spoonfed Hidden violence revealed Darkness that seems real Look at the pages that cause all this evil
Sosyal ağlarda paylaş

gta1 bende frame limiteri açmış olmama rağmen çok dengesiz çalışıyordu. böyle arabayla gidiyorum, normal gözüküyor, sonra böyle 2-3 saniyeliğine afterburner açmış gibi uçuyo hızlanıyor bir yerlere çarpıyorum, sonra yine yavaşlıyor. neden anlamadım, nası frame limiter bu kardeşim..[signature][hline]Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...