Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En kötü 50 icat

Cd-

Öne çıkan mesajlar

Lilly said:

bence el kurutma makinesi yüzyılın en kötü ve en gereksiz icadı.. üflerken elinize bir dünya mikroorganizma saçıyor, kırk saat kurutmak için kastırıyorsunuz, ayrıca elektrikli birşeyde yaş el kurutmak tehlikeli de ya cızbız olma ihtimaliniz de yok değil, elektrik harcıyor enerji sarfiyatı söz konusu.. kağıt havluyla silelim işte ne gerenk vardı ki o salak makineye.

vallahi şuna katılmadan edemicem ama. hayır makinayı koysun yanına peçete de koysun abi. bazıları sadece makina koyuyor, 15 saniyede yıkadığım elimi kurutmak için 1,5 dakika harcıyorum. harbiden çok gereksiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf said:

sıçtıktan sonra fazladan peçete alın tuvaletten elinizi yıkayınca onla silin :P.yada yüzsüzce girip alın ben öyle yapıyorum.kullanılırmı lan o makine 10 dk da anca kurutuyor eli

sabrımı körükleyip kurutma işine girişsem bile kurumuyor ki elim kırk saat. sonra üstüme başıma sürüyorum :P kağıt havlu rules!!
Sosyal ağlarda paylaş

Friedman said:

Şöyle düşünelim;

Kağıt havlu olan tuvaletlerin kaçında acaba adam gibi kullanım vardır. Ben ne kadar tuvalet gördüysem birisi abanıyo artık çantaya mı atıyo bilmiyorum bitiriyo bütün peçeteleri. E durum böyle olunca elektrikli kurutma ekonomik oluyo
çıkışta kağıt versinler :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...