Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bas gitaristler

Schifo

Öne çıkan mesajlar

les claypool yannış bilmiosam primus vokal vr bas yapıyor

victor wooten funk müzik yapan guzel insanlardan biri onu biliyorum canım.bilmesek ayıp olur.dünyanın enii bas gitaristi diyebiliriz yani deriz galiba. [signature][hline]Müzik ruhun orgazmıdır
Aşık kelle

[Bu mesaj Schifo tarafından 29 Temmuz 2004 20:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

stanley clarke
gary willis
billy sheehan
patittucci (yannış yazmış olabilirim de herkes yanlış yazıyo zaten :P)
jaco pastorious
mark king
john myung
geddy lee
john entwistle
flea
paul mccartney
jamaladeen tacuma
vs.vs.[signature][hline]unity100, 18 Temmuz 2004 22:05 tarihinde demiş ki:
bababababababa ba. ahelogg ahelog hele hele helelehlelelee.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SpiritCrusher2, 29 Temmuz 2004 19:51 tarihinde demiş ki:
açılışı dünyanın en iyisiyle yapalım... Cliff Burton. Martin Mendez'de mükemmeldir.
kirk hammetta en iyi gitaristti dimi :)
metallicadan başka grup dinledinmi sen :)
cliff in popularitesinin sebebi bası çalış tarzıydı gitar gibi çalıydu adam çok severim kendisini ama bu listede yeri yok bence :)[signature][hline]Sphere, 24 Temmuz 2004 14:24 tarihinde demiş ki:
Herkesin yazdigini herkes bilebilir ama geriye kalan herkes bilemez.
Sosyal ağlarda paylaş

Bass bir enstruman değil bil yaşam tarzıdır o sebeple çok iyi bass çalanda azdır arkadaşlar yukarıda zaten bu konunun babalarını yazmışlar jaco pastorius görseydi bugünkü grupları kemikleri sızlardı yerlere kadar askıyı uzatıp penayla bass çalmaya çalışanlar kesinlikle en iyisi denecek konuma gelemezler budur sözüm[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Tam tersine konuya tam bir netlik getiriyoruz bence penayla bass çalıpta kendisini unutulmaz müzisyenler arasına sokabilecek bi basçı yoktur çok sevmeme hatta oturup günlerce bıkmadan dinlememe karşın Manowar ın bassçısı olarak geçen joey demaio aslında bass gitarist bile değildir şimdi sting of the bumblebee hastası birisi çıkar bana nediyosun sen der ama gerçek bu adam bass çalmıyor sadece penayla akor basıp ritim atıyor ben bi kere joey demaio nun slap attığını görmedim işte bunun gibi bi sürü bass gitarist örneği var değerlendirirken bunları dikkate almak lazım kimse victor wooten ı aynı şekilde eleştiremez kastedilen şey budur[signature][hline]Something Strange In The Neighbourhood Who You Gonna Call???
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...