Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ortaköyden Beykoza nasıl gidilir?

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

• 1 yıl sonra ...
kavacık-üsküdar çok seyrek. ya kadıköy'e (15bk ile) geçip oradan vapurla beşiktaşa git ya da kavacık köprüsünden mecidiyeköy fln 15-20 dk. oradan hat numarası olarak bilmiyorum ama beşiktaşa fln 10 dk da gidebilirsin. tabi trafik faktörü dışında bu =)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
df said:

kavacık-üsküdar çok seyrek. ya kadıköy'e (15bk ile) geçip oradan vapurla beşiktaşa git ya da kavacık köprüsünden mecidiyeköy fln 15-20 dk. oradan hat numarası olarak bilmiyorum ama beşiktaşa fln 10 dk da gidebilirsin. tabi trafik faktörü dışında bu =)

işte karar veremiyorum
17.15 de kavacıktan çıkacağım. köprüye yürümem falan 15 dk desen.
ordan hadi mecidiye köye veya zincirli kuyuya geçtim. ordan beşiktaş felç olacak resmen...

üsküdara giden otobüs yok gibi bişey. saatte 1 var baktım ve acayip dolanıyor.

ne yapacağım bilemedim meh
Sosyal ağlarda paylaş

ben dedeoğlu'nda oturuyorum ve üsküdar çok geçiyor sahil yolundan. kavacıktan sahil yoluna inmen 5-10 dk en fazla oradan üsküdara 25-30 dk desen sonra vapur. baya bi aktarma olmuş oluyor ama sahil yolu pek trafiği olmayan bi yol. beylerbeyi bi sıkıntı olabiliyor ama akşam üsküdara gidiş tarafında pek olmaz gelişte olur trafik.
Sosyal ağlarda paylaş

SenariouS said:

df said:

işte karar veremiyorum
17.15 de kavacıktan çıkacağım. köprüye yürümem falan 15 dk desen.
ordan hadi mecidiye köye veya zincirli kuyuya geçtim. ordan beşiktaş felç olacak resmen...

üsküdara giden otobüs yok gibi bişey. saatte 1 var baktım ve acayip dolanıyor.

ne yapacağım bilemedim meh

Şimdi Zincirlikuyu'ya ne kadar sürede geçebilirsin? Çünkü Zincirlikuyu'dan sonra Ortaköy'e 5-6dk içinde geçersin. Onu da şöyle yapacaksın Zincirlikuyu'da yolun Beşiktaş'a doğru giden tarafına geçeceksin mümkünse Metrobüs durağının orasından taksiye bin Levazım'dan Ortaköy'e inelim dersen 0 trafik ile 5dk içinde Ortaköy'desin.

Buradaki yol:
http://maps.google.com/maps/ms?msid=213593010451884270710.0004bca17c1b40e1cbed8&msa=0

NOT: Varış noktası olan B tam olarak Ortaköy değil, Ortaköy'ün gerisi. B'den dümdüz devam edince Ortaköy'e varacaksın. O noktadan sahile kadar da yürüme süresi 15dk falan. Taksi de maks 8 TL falan tutar.

İstersen Levent üzerinden falan da anlatabilirim hiç trafiğe yakalanmadan Ortaköy'e gidebileceğin yolları.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...