Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kafama takılanlar

Hagii

Öne çıkan mesajlar

wastyrx said:

Enerjini nişanlına harcasan daha iyi değil mi? Nutella fındık fıstık ye madem masturbasyondan sonra harcadığın enerjinin bi kısmını geri kazanırsın ya da tam tersini yap afsada

olay nişanlıma odaklanmasın. nişanlımdan önce de durum buydu. ve nişanlım la ayrı şehirlerdeyiz 2 hafta da bi gçrüşürsek görüşüyoruz o da sayılı zamanlar.

bir de şu durum takılıyor kafama. karısı ile cinsel ilişki sırasında fazla naza gelemeyip masturbasyona koşan erkek tipi. bu durumdan korkuyorum. daha önceleri zor sabrettiğimi de not ekleyeyim
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

aquila said:

birader hergün çekiyorum, bazen 2-3 demişsin, daha ne diyelim.

şair sen zaten kendi kendini abaza yaptın demek istiyor gibi burda katılmadan da edemedim..

işte ben de diyorum ki bu işi sadece ben mi yapıyorum???

başımda böyle durum var. ve şu an sorun da yok bana göre ama şöyle 5-10 kılo alsam iyi de olur.

ceza yı ona kesiyorum

bir de tartışmaya girmek istemiyorum abaza kriteri dedikleriniz se abazayım tamam

gerçi çocukkken de böyleydi yapım ama hep böyle mi gideceğiz
Sosyal ağlarda paylaş

Kilo almak için 3 normal öğünün haricinde ekmek arası nutella/fiskobirlik fındık ezmesi(fiskobirlik olması obsiyonel dierlerini pek sevmiyorum ben :P ) ye, sıvı tüketimini yemeğin bittikten sonra yap ve alıcağın kilolar göbek olmasın diye de spor yap.. Şuan böyle yapıyorum azıcık kilo aldım daha yeni başlamama rağmen ^_^
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...