Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Random Group

Boci

Öne çıkan mesajlar

Dps'lerin işi zor ne yazık ki, kimi zaman 30dk beklediğimi biliyorum. Ama tank olarak oynarken daha tıklamadan grup buluyorum.

Sonradan farkettim, normal instance grupları bulmak biraz daha zor.

Tank harici herhangi bir classla 3-4 normal instance yaptıktan sonra hemen heroiclere başlayabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

low level icin inanilmaz guzel bir olay.. oyuncu azligiyla alakali oldugunu dusunmuyorum* bende.. bir level 17'de horde karakterin DM yapmasi demek, en az 1-2 saat sacma sapan kosmasi demek, o da pvp serverinda degilse ve birinin main'i tarafindan ganklenmezse.. ulduman ve benzeri tamamen unutulmus ve oyuncularin 90% nin var oldugunu bile bilmedigi instancelardan bahsetmiyorum bile.. bunlara eskiden grup kurmak hayal gibiydi hele ki low pop serverlarda.. simdi basiyorsun cat diye random topluyor - mavi item garantisi veriyor, teleportta ediyor.

end-game icin belki cok super bir ozellik olmayabilir ama low level group pve icin bence oyuna getirilmis en iyi feat.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

low level icin inanilmaz guzel bir olay.. oyuncu azligiyla alakali oldugunu dusunmuyorum* bende.. bir level 17'de horde karakterin DM yapmasi demek, en az 1-2 saat sacma sapan kosmasi demek, o da pvp serverinda degilse ve birinin main'i tarafindan ganklenmezse.. ulduman ve benzeri tamamen unutulmus ve oyuncularin 90% nin var oldugunu bile bilmedigi instancelardan bahsetmiyorum bile.. bunlara eskiden grup kurmak hayal gibiydi hele ki low pop serverlarda.. simdi basiyorsun cat diye random topluyor - mavi item garantisi veriyor, teleportta ediyor.

end-game icin belki cok super bir ozellik olmayabilir ama low level group pve icin bence oyuna getirilmis en iyi feat.

bence kötü bir olay hem low hem high levellar için artık dung larda öldüğünde dung ı geri bulamayan mallarla karşılaşıyoruz hatta tanklamayan tanklar heallemeyen healerler vs vs çok görünür oldu son zamanlarda hatta geçenlerde lfg den denk geldiğim bi partyde healer dk tank heallemem ben dedi kaldık öyle :D
Sosyal ağlarda paylaş

ben yeni warr umu 80 ledim 80 ledigimde full 187 + t9 shoulder ı aldım wrist i yaptırdım heroic spamlemeye basladım her girdigim 2 hc den birinde bu tankın 25 k hpsi war tanklayamaz iste git tetris oyna falan gibi tepkilerle karsılastım.. cok basit.. sen isine bak ben faillarsam qq la diyosun run ın sonunda muthis got olmus bi sekilde arkadası yolluyosun.. ama bazen cidden yok ben bunu heallamam,git dps olarak gearlan sora tank olursun.. yok pusur yok fısır.. arada bagırasım geliyo lan biz bu gearla naxx tanklardık "rererö(icerigi bi cok kufur olarak degistirilebilir)" diye.. eh oyle icimi doktum tabi bu arada da 3x t9 oldum bile :P
Sosyal ağlarda paylaş

Artik mi? Hehe, tam zitti aslinda. Vanilla zamaninda, ve ondan sonraki takiben donemlerde millet classlari hic bilmiyordu. Simdi en azindan PUG'larla bir seyler yapabiliyorsun. Eskiden nerde LFG'den adam bulupta raid falan yapmak? Tamam belki oyunu kolaylastirdilar ettiler ama, yine de heroic yapiyorum son birkac gundur, bir tane kotu healer veya tank'a rast gelmedim. Belki dps'ler her zaman 5k olmuyor ama grup sorunsuz olarak ilerliyor. Eskiden ne tank tanklamasini bilirdi, ne insanlar dogru duzgun talent vermesini bilirdi(cogunluktan bahsediyorum 70% diyelim, diger 30%'luk kesim zaten hardcore veya yillardir sure gelen bir mmo gecmisine sahip olduklari icin ne yaptiklarini bilirdi), ne dual spec vardi warriorlar ya arms olurdu ya fury (paladinler zaten tanklayamazdi, druidler 2 mobdan fazla aggro tutamazdi, DK diye bir easy mode class yoktu, ver d&d'i kendi tanklasin) , kimse tank spec gitmezdi vs. Bu kadar yildan sonra insanlar dogru duzgun "decent" seviye oyunu oynamaya basladilar ki puglarla artik bir seyler oluyor.. Eskiden varsa yoksa guild'deki insanlarla bir sey yapardin(inanilmaz bir time waste, yok questleri topladin, yok instance'a gittin, summon yok adam diger kitada, ucarak gelmesi 45 dk surer, meeting stone yok vs.), yoksa gider rezil olurdun.

Bence kesinlikle blizzard'in oyuna PVE acisindan getirdigi en guzel feature.. Oyunu fazla kolaylastirdi, mekaniklerini biraz bozdu ama oynanabilirlik acisindan bence inanilmaz arttirdi. Ben sahsen solo quest yapmaktan nefret etmekle birlikte, tank ve healer rolu oynamayi seven biriyim, ve dual spec olmadan once her instance a girmeden once level 40'tan itibaren baslayarak re-spec basar, her instance oncesi trainer'a gitme izdirabini yasar, bir de ustune para veriridik, sirf oyunda oynamak istedigimiz rolu ustlenebilmek icin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...