Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

www.martianbuddy.com

Chemical

Öne çıkan mesajlar

Şahane site valla chaingun kazandım çok sevinçliyim ahahah ulan nası açıyoruz bu kutuyu?

www.martianbuddy.com

ulan ben bi halt anlamadım ne diyo lan bu diyorsanız doom 3 oynayın(doom 3 oynıyamayanlara baskı topici)[signature][hline]And there's a million of us just like me who react like me, burn, smell, explode like me glow like me, periodical like me and just might be a piece uranium, but they are just isotopes of me!
I'm Chemical. Yes, I'm the pure Chemical
All other isotope Chemicals can't react forever. So won't the pure Chemical please meltdown please meltdown please meltdown...
Sosyal ağlarda paylaş

tam dayaklıksın chemical.
iş mi şimdi bu yaptığın?
doom 3 topiklerinde bu konu hakkında istediğin kadar konuş da, yani internet'te ayrı bir topic açman, hellknight'a flashlightla dalmak kadar anlamsız ve saçma.

revenantlar patlatsın seni chemical.
pinky demonlar ezer seni inşallah.[signature][hline]iyi adam kötü adam çirkin adam

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 06 Ağustos 2004 03:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

AHAHAHA BİRİKİ SAAT ÖNCE Bİ SAVE ALIP HELLKNIGTHI FLASHLIGHT İLE KESEBİLİCEKMİYİM BAKALIM DENEMESİ YAPIYORDUM AHAHAN ÇOK KOMİĞİME GİTTİ :)

neyse ne diyorudm[signature][hline]Ben:qçkpek eryjjdıasdads aasdgı
Ben:aırıjrııaısdısgnıeaıajafe aah imp saldırdı dur plasma gunumu çıkarıp yakam *cdğuv ciuv ciuv* voşsşsssss
blackice: hipnesin olm
Ben: ehe-ühüeheü
blackice: yarın sabah 11'de gidip değiştiricem doom cdsini
Ben:hass plasma bitti
Sosyal ağlarda paylaş

bonecrusher a +10 milyon 786 bin baloncuk[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür

it's teargas in my eyes // Gizli bahçem

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...