Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spor Genel Bölümü

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

bahsettigin olay jinekomasti.

vucudun horman dengelerinin bozulmasi nedeniyle ostrojen uretiminin artmasi nedeniyle olur.

1 gunde olmaz.

steroidler 6 - 10 - 12 haftalık kurlerle yapılıyor zaten, 4 ve ya 6. haftada cıksa o olay arkadasında, tedavisi var, tedavi etmediyse kendini vursun kendini duvarlara, o kadar cok cahil cuhela varki igne olunca şişip ayı gibi olucam zanneden.

istediginiz steroidi kullanın, duzenli antreman ve beslenmeniz yoksa hic bir yararı olmaz. zararlari da yanınza kar kalır.

hacimlenmek isteyenler steroid kullanılan haftalarda kilosunun 3 katı kadar protein, 4 5 katı kadar karbonhidrat alıyorlar, uzerine agır antremanlara giriyorlar. ve bu steroid kullanımı bittiginde gene 4 haftalık tedavi surecine giriyorlar.

basit bir sey degil yani, duzenli olarak 4 5 sene bb yapmayan insanlar bulasmamali, cok bir etkisi olmaz zaten.

bu ilaclari igneleri kullananlar artık ilerleyemedikleri surelerde kullanıyorlar.

bu arada spor genel bolumunde o bb topigine takılan kimsenin o kaslı hayvani amcalar olmaz gibi bir amaci yok, herkesin derdi kendine yetecek kadar hacim kazanmak ve vucudundaki yag oranini dusurmek.
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna said:

hacimlenmek isteyenler steroid kullanılan haftalarda kilosunun 3 katı kadar protein, 4 5 katı kadar karbonhidrat alıyorlar, uzerine agır antremanlara giriyorlar. ve bu steroid kullanımı bittiginde gene 4 haftalık tedavi surecine giriyorlar.

basit bir sey degil yani, duzenli olarak 4 5 sene bb yapmayan insanlar bulasmamali, cok bir etkisi olmaz zaten.

evet işte bu iğneyi yapıp hiç antremana gitmemiş. kapalıydı gidemedim diyor. yada başka bişey olmuş anlatmıyor. bide o iğnenin dozu felan vardır ordada bi salaklık yapmışlardır kesin.
Sosyal ağlarda paylaş

öyle bişey yapsam direk dalar. unutturmuş kendisine memesi olduğunu uygun bi şekilde spora git ilaçsız iyi olur yumurta ye felan diycem.

bitanesi var ailevi problemlerim var diyo. ney diyorum sorun. babam beni çok seviyodu diyo. annemde kıskanıyodu diyo. ama çok fazla seviyodu diyor. erkek gibi olmuş kız. annesi erkek gibi giydirmiş. kabullenemiyor babasının taciz ettiğini aslında. çok seviyodu diye biliyor. bende anlamamazlıktan geliyorum. bissürü var daha böyle abuk subuk hayatları olan insan.

hocalar ayrı bi cins. çocukla çocuk oluyo küsüyo dersi terkediyo. nası biyere düştüm allahım ben. içimi döktüm rahatladım.
Sosyal ağlarda paylaş

ya daha neler neler var. sınıfta kızlar kavga etti biri biber gazı çıkardı gözünün dibinden sıktı kızın gözüne. kör oluyodu son anda kurtardılar. bir ay gözü kapalı gezdi. babaları felan karıştı işe.

neyse ya anlatırken rahatladım valla.
ben yatıyorum şimdi iyigeceler.
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna said:

bu arada spor genel bolumunde o bb topigine takılan kimsenin o kaslı hayvani amcalar olmaz gibi bir amaci yok, herkesin derdi kendine yetecek kadar hacim kazanmak ve vucudundaki yag oranini dusurmek.

bunu duymak iyi oldu hakikatten sdf

bu arada o amcalar ne için yapıyorlar onu, yarışması falan mı var bu işin
Sosyal ağlarda paylaş

BloodyBeast said:

http://www.rootsweb.ancestry.com/~vapulask/cemeteries/CalfeeLindsey/SeagleWalter1945Cornelia1962.jpg

aga seagle diye aratınca ya ya steven amca çıkıyor, ya seagle airline çıkıyor ya da mezar taşı

voltranı oluşturamadım bu parçalardan ben bi türlü
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...