Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jägermeister Sevenler!!

Kemarlos

Öne çıkan mesajlar

ben zaten derin dondurucuda tutuyorum bu içkiyi, o şekilde buz gibi içmesi çok güzel oluyor pekmez kıvamında oluyor ben tadına da bayılıyorum. 50 çeşit ot kök meyve baharat vs karışımıyla elde edilmiş bir içki. Geçmişte Almanya'da ve daha bir çok avrupa ülkesinde (farklı versiyonları) öksürük şurubu vs. olarak çeşitli soğuk algınlığı gibi hastalıklarda kullanılmış. Tadı bence çok hoş. Öksürük şurubu gibi diyenler bi öksürük şurubundan bi jagerden içsin :)

Soru - kaça kadar dayandığı, -10,15 dayanıyor ama -20 -25'e falan koydum şimdi ona dayanır mı diye soruyorum? Daha da soğuk içmek istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Başka insanların (belki) çok sevdiği, sevebileceği birşeye kendi öznel düşünceniz ile "bu iğrenç şeyi sevebiliyorsanız" şeklinde konuşmak, terbiyesizlik, saygısızlık ve görgüsüz bir bencilliktir. En yakın zamanda bu gibi ortamlarda nasıl konuşulması gerektiğini öğrenmenizi tavsiye derim.
Sosyal ağlarda paylaş

Kemarlos said:

Başka insanların (belki) çok sevdiği, sevebileceği birşeye kendi öznel düşünceniz ile "bu iğrenç şeyi sevebiliyorsanız" şeklinde konuşmak, terbiyesizlik, saygısızlık ve görgüsüz bir bencilliktir. En yakın zamanda bu gibi ortamlarda nasıl konuşulması gerektiğini öğrenmenizi tavsiye derim.

Özür dilerim dijestifleri ayı gibi içen insanların jager konusunda bu kadar hassas olduğunu bilmiyordum.

Bundan sonra dikkat ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayı gibi tüketiyoruz biz bunu diye kim dedi? Gerçekten merak ediyorum insanlara karşı saygılı olmayı öğretmediler mi sana? Hala terbiyesiz bir şekilde ayı gibi içenler bilmemne diye igneleyici konuşmalar yapabiliyosun.

Paticik'te samimi bir şekilde birşey sormak amaçlı açtığım her topic'de senin gibi birinin çıkıp terbiyesiz ve saygısız bi şekilde gelip topic'de konuyu alakasız yerlere çekmesinden bıktım artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Kemarlos said:

Ayı gibi tüketiyoruz biz bunu diye kim dedi? Gerçekten merak ediyorum insanlara karşı saygılı olmayı öğretmediler mi sana? Hala terbiyesiz bir şekilde ayı gibi içenler bilmemne diye igneleyici konuşmalar yapabiliyosun.

Paticik'te samimi bir şekilde birşey sormak amaçlı açtığım her topic'de senin gibi birinin çıkıp terbiyesiz ve saygısız bi şekilde gelip topic'de konuyu alakasız yerlere çekmesinden bıktım artık.

Abi kusra bakma bir alttaki başlıkta ANIMAL marka meme basma hapı aldığından bahsediyordun, ordan dolayı bir serbest çağrışım gerçekleştirmiş olabilirim.

Yoksa terbiyesizlikle bir alakası yok, ayılar cici hayvanlardır.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...