Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

müzik bölümü yetkililerine bi öneri...

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

mesela önmzdeki 3 ay olmadı 1 ay veya o sene içindeki gelecek konserlerin olduu bi topic açılsa o sticky olsa hep tepede kalsa insanlar bilgilense nası olr? çünkü dier türlü topic ilk sayfadan akıp gidio unutuluo veya ne biliim sora insanalr aynısından gene açıo kirllk filan oluo...

böle bi önerim war belkide daha önce yapldı ama ben görmediim için öneriorm ne dersenz?_[signature][hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiTcH_oFBaT's gallery
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

sürekli takip edenler için sorun yok,ztn müzikle ilgileniyorsan (şekil a,ben)direk ilk dikkat çekenler müzik threadleridir bundan doalyı konser tarihi gördüğüm zmn not alırım kaçırmamak içn o yüzden problem olmz yni sonuçta göz önünde sürekli olmasının mantığı yok bnce..[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Seperate, 18 Temmuz 2004 23:19 tarihinde demiş ki:
sürekli takip edenler için sorun yok,ztn müzikle ilgileniyorsan (şekil a,ben)direk ilk dikkat çekenler müzik threadleridir bundan doalyı konser tarihi gördüğüm zmn not alırım kaçırmamak içn o yüzden problem olmz yni sonuçta göz önünde sürekli olmasının mantığı yok bnce..

mesela biri konser tarihini araştırıo atyrm a grubunn
sitelerine girip yada bul dan arıyana kadar burdan hemen bulması daha kolay olmazmı ayrıca forum kirliğide olmaz filan filan
ne biliim gece gece aklıma geldi[signature][hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiTcH_oFBaT's gallery
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

o kadar gicigimki birilerinin ciddi ciddi actigi topiclerde, baska birilerinin gercek hayatta tanidiklari insanlara yaptiklari espirileri hemen siliorum... oyle bir ibneyim, oyle bir hayvanim yani... Berk'e veya Volfi'ye takilmalarini telefonla falan yaparsin artik medoza hehe[signature][hline]"Es irrt der Mensch so lang er strebt." - Faust I: Prolog im Himmel / J.W. v. Goethe
42
""The thing that bothers me the most is the lying." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

bence sticky olmasina gerek yok
onun yerine [konser] yazin basinda, isteyen arasin bulsun

cok fazla stiki olunca hos olmuyo forum, biraz da sahiplenme oldugu icin su muzik forumunu, stikileri mumkun oldugunca aza indirmeye calisiyorum :)

ha bence super bi topic olur, ise yarar. Ama yannis bilgi verme sansi cok fazla var, o yuzden soole yapalim, ben wastiee yi sikistiriyim, o modlar icin bisi yapsin lyricz e, top 5 lyrics yerine yakin konserler diye bisi olsun, en yakin 5 konseri gostersin, grubun lyriclerine gitme sansimiz, ya da tum konserleri gorme linklerimiz olsun, ya da tarihe tiklayinca bilginin asil kaynagina link olsun. Siz ozel mesaj ile bize yollayin, biz kontrol edip koyalim (ya da ozel mesaj yerine bi sistemle)

boylece yannis bilgilerden, ir baska stikiden kurtulmus olurken ayni zamanda da lyricz in Paticik Muzik olma yolunda ilerlemesine katkida bulunmus oluruz :D[signature][hline]In Moon I trust
For Moon I live
To Moon I pray
The Moon I love...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
bitch of bat'e +1 ve sonradan lyricZ fikri icin 1 tane +1 daha tamamen destekliyorum bu arada bar konserlerini vs falanda eklersek cok guzel olur (genelde amator punk hardcore gruplari barlarda konser verir genel bilgi ne bari diyecek olanlara) sizi gelismelerden haberdar ederim ve stick topic e bildiklerimi yazarim[signature][hline]SatanJager[RE] ICQ
RedEye CLAN ruhunu yaşatan tek isim :)http://diablokiller.cjb.net ( yakında bir ara açılır bakılır )
Bayan X: Mangodan okul eteği aldım dur gösteriyim.*çantadan torba çıkarılır ilk bir s-shirt görülür*
aente : Eee hani etek? *kumaş parçası gösterilir*
aente : Etek nerde?
Bayan X : Etek bu!*bir kopulur yerlere yatılır*
aente : Anaaa! dükkanın adı iks asdasa*ölünür*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...