Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Herşeyimi sildim, geriye...

Halfmumi

Öne çıkan mesajlar

Herşeyimi sildim diyemem sana.Yanlızım.Yapayanlız.Akrabalarımı,arkadaşlarımı,okuldan dostlarımı bile
sildim ben.Özkardeşim vardı bir zamanlar.Onuda bilgisayarımın delete tuşuna benzer yöntemle,geri
getirmemek üzere sildim.Herşeyim,hemen hemen...

Bir yediğim pudingler,birde içtiğim maden suları kaldı senden ayrı yanlız gecelerime.Ara-sıra kendime
pizza söylediğim zaman,"Banada söyle aşkım,benimde karnım aç" derdin bana.Meğer gönül işleri ne kadarda
yalancı olabiliyormuş..Sen demiştin değil mi bunu bana...

-Aşkım nasılsın bugün?
-...
-Hayatım oradamısın?Dünyadan aşkıcığıma..
-...
-Anladım.Birşeyler ters..
-Artık...

Gerisi hiç gelmedi ağzından...Gelenleride ben duymadım hiç bir zaman.Rüyalarımda baktım hep sana.Günlerim,
Sadece seni bekleyen umut dolu rüzgarlarla geçti.Geçti ve gitti nasıl olduğunu anlamadan.Sana gülücükler
ve hiç beklemediğin güzellikler hazırlamıştım bense.Hayallerimde hep "sen" vardın,benimse en büyük hatam,
Hepsinin HAYAL olduğunun farkına varamamamdı...

Yanlızlıktan korkardın,tek yanlızlıktanda değil,yalan söylememden,seni bıraktığımı düşünmekten korkardın..
Korkulardı belkide aşkını canlı tutan.Yanılıyormuyum?Üzgünüm şimdi,beni affedermisin korkularının hepsini boşuna
çıkardığım için?

-Yaa elimi tut,şimdi bu sahnede katil felan çıkar
-Tavuğum korkma be,birşey olmaz o baş karakter ya..
-Olsun sen tut yinede,hiçde bırakma..

Sıkı sıkı tutmuştun o gün elimi...Kırılacak zannettim.Sevgin miydi,yoksa filmin korkusu mu aslada bilemedim
doğrusunu istersen.Nasıl bilebilirdim ki?Dünyalar benim olmuştu film misaline.Elini tutmak...Bir saniyeyle
başlayıp,bir ömür gideceğini düşündüğüm bir hayal..Ne kadarda mesut olmuşum hayallerimde bile...

İçtiğim her soğuk suda,sabahladığım gecelerin derin sessizliğinde,bilgisayarımdaki resimlerinde.
Herşeyinle içimdeymişsin belkide..

-Bebişim üşüdüm ben yaaa..
-Montumu al.
-ikimiz beraber giyemezmiyiz?
-Benim gibi bir canavarla senin gibi bir melek aynı monta mı? Yok sendeee...

Hoşuna giden O sözlerimden sonraki gülüşün vardı ya,uğruna,cüneyt arkın olur,güneşi-dünyayı kurtarırdım
sen isteseydin bir kere.Ağlamanla ekin vermezdi toprak,kururdu hüznüne.Merak ettim,şimdilerdede ağlıyormusun...
Yanlızlıktan değildir olsa olsa.Mutluluğundan,gülümsemelerindendir.Karanlık bir sayfada kalmamışımdır bile ben.
Kalmamda silindikten sonra.

-Birşey diyeyim mi?
-Dur ben önce dağları bir yere sereyim,sen de ne diyeceksen.Hatta emret çiceğim...
-Birşey...
-Hangi dağdan başlıyoruz önce?
-sen yanımda ol her ağladığımda,omzuna yaslanayım bırak gerisini.
-Hüzünlü bakma,yüreğimide yakma..Bak ağlarım şimdi,denize karışır bu koskaca kıta.

Herşeyimi sildim evet.Şimdide gözyaşlarımı siliyorum,senden habersiz.Yüreğimin bir parçasında oluşmamış
kırıntıları toparlayıp,kuşlara veriyorum,götürsünler uzaktaki kıtalara diye...
Zor,çok zor...Buyur,namluyu yeni doldurdum.Tek kurşun var ama olsun,sen zaten hedefi "hep" gözünden,
olmadı "Kalbinden" vurursun.Dur bir saniye,arkamı döneyim,kafamdan infaz et beni.Daha az acısı olur.
Yüreğimden bir kere vurulmuştum zaten,gereği yok bir daha vurmanın..Gözlerimde seni görmekten kör ya,
başka söze ne hacet...Hayatımı al,Ruhum zaten gitti.Gereği yok hiç birinin...

Hiç bir şey beni yıkmadı,yıkamadı halen...

"SEN" hariç...

Half"Hiçolmadınkisen"Mumi
00:05 02.08.2004[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

UYARI!:Evcil yaşayanlar için uygun değildir!

[Bu mesaj Marduk tarafından 32 Mayıs 2012 25:61 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

öğreniyorsun çekirge :-P

Hep derler ya kadınlar daha sadıktıri erkekler kolay unutur, tarihte yazılmış en büyük yalanlardan birisidir bu. Erkek bir kez bağlandıktan sonra onu soğutmak cidden çok zordur ama bir kadın çok daha kolay bir şekilde "artık o enerji kalmadı aramızda" diyerek onca yılı silip atabilir. Birde arkasında bir enkaz bırakmaktan hiç çekinmez.

Ayrıldıktan sonra sen kötü olunca "bu derece güçsüz, bu derece zayıf olduğunu bilmezdim" der. Ama söyleyemezsin ki o sert kabuğumu sen yıllarca yavaş yavaş çıkarttın. Sana sadece altındaki yumuşak eti sundum ve en sonunda da sen eline bıçağı alıp benim çıkarttığım kabuk engeline takılmadan altındaki eti parça parça ettin.

Olsun varsın, ne demişler beni öldürmeyen beni güçlendirir. Artık kabuğun çıkartılmaması gerektiği öğrenilmiş, bir miktar gevşetilse bile altındaki et de sertleştirilmiştir. Olsun varsın kimileri duygusuz desin, olsun varsın seni vahşi bulsunlar o onların problemi.

Sen varsın ve biricik sevgilin, o iki tekerleğin var. Sen varsın ve rüzgarın var, sen varsın ve doğan var. Sen varsın ve sana ait bir yaşamın var.[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

"herşeyimi sildim" desen hadi neyse, ama "herşeyimi sildim geriye" ne demektir?[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fedaykin, 02 Ağustos 2004 10:23 tarihinde demiş ki:
öğreniyorsun çekirge :-P

Hep derler ya kadınlar daha sadıktıri erkekler kolay unutur, tarihte yazılmış en büyük yalanlardan birisidir bu. Erkek bir kez bağlandıktan sonra onu soğutmak cidden çok zordur ama bir kadın çok daha kolay bir şekilde "artık o enerji kalmadı aramızda" diyerek onca yılı silip atabilir. Birde arkasında bir enkaz bırakmaktan hiç çekinmez.

Ayrıldıktan sonra sen kötü olunca "bu derece güçsüz, bu derece zayıf olduğunu bilmezdim" der. Ama söyleyemezsin ki o sert kabuğumu sen yıllarca yavaş yavaş çıkarttın. Sana sadece altındaki yumuşak eti sundum ve en sonunda da sen eline bıçağı alıp benim çıkarttığım kabuk engeline takılmadan altındaki eti parça parça ettin.

Olsun varsın, ne demişler beni öldürmeyen beni güçlendirir. Artık kabuğun çıkartılmaması gerektiği öğrenilmiş, bir miktar gevşetilse bile altındaki et de sertleştirilmiştir. Olsun varsın kimileri duygusuz desin, olsun varsın seni vahşi bulsunlar o onların problemi.

Sen varsın ve biricik sevgilin, o iki tekerleğin var. Sen varsın ve rüzgarın var, sen varsın ve doğan var. Sen varsın ve sana ait bir yaşamın var.

bu da güzelmiş :)[signature][hline]The Untouchable
Sosyal ağlarda paylaş

Fedaykine genelde bu konularda katılmıyorum.
Yada abartıyor arada diye düşünüyorum ama
bu yazıya yazdığı cevap , ehe evet
Çıkmaması lazım o kabuğun çıktığı zaman canı yanıyor insanın :=)
Ama o kabuğu çıkartmıcam desende , Kadın milleti yavas yavaş onu soymakta usta :=) , dur napıyosun olmaz demeden aa bir bakmışsın , yeminler ettiğin bir daha asla çıkarmıyacağım dediğin kabuk gene yok.

O bıçak gene direkman yumuşak ete batıyor.
;=)

Zaten Mumiye fazla bişi demeye gerek yok ,
O ne diceğimi bilir :=)[signature][hline]Hiç kimse beni anlayamaz ,
Hiç kimse...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...