Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Mafia] Cyborg Pirate Ninja Jesus

Cassiline

Öne çıkan mesajlar

shadowfury sen oyunun baslarindan beri supheliydin

bittusun om oltasina dusenlerden biride sendin cunku

spyronun yaptigi supheliler listesinden canli kalan bir tek sen varsin

digerleri ya anti-town(QoS), ya dedektif (babacum) yada deli dedektif (zaugna) cikti

yani liste ozel rolleri bulmada su ana kadar yanilmadi hic

eger mafya degilsen, baska bir ozel rolun varsa su an tam yazma zamanidir

her sekilde gidicisin cunku

##Linc oyu: ShadowFury
Sosyal ağlarda paylaş

tunca said:

shadowfury said:

Bittus: Ölümü bize önemli bir ipucu veriyor: Mafya da recruit yeteneği yok. Eğer olsaydı büyük ihtimalle ilk turdan saflarına adam çekmeye çalışırlardı, dahası townie olduğu garanti olan birini öldürmek yerine onu kendi saflarına çekmeye çalışırlardı.

nedense şu yorum bana çok şüpheli gözüktü. sanki kendisi mafyaymış da townie olsam böyle düşünürdüm diyerek yazmış gibi geldi. hislerime güvenerekten
linç oyu: shadowfury

yok, cidden oyundaki rolleri anlamaya çalışıyorum. çünkü ilk turda mafyanın tek kişi başlayıp recruit ile adam çekmesi ihtimali vardı ve bu durumda ilk turda mafya ıskalamamız çok büyük bir kayıp olurdu ama durum buysa "mafya 2 kişidir" "mafya 3 kişidir" gibi varsayımlarda bulunabiliriz.

Krusty said:

ShadowFury'den bende şüpheleniyorum ilk günden beri.

Linç oyu:ShadowFury

bu arada babacum açıklamasın tovninin kim olduğunu sadece yanlış tercih yaparsak açıklar. iki mafyadan tovnilerden gidiyor çünkü.

cevap verebileceğim birşey yok burada. peki.
açıklama konusunda aynı fikirdeyim zaten.

Smoke said:

sırf yavaşladığımızdan ve benim kafamda x kişisinin y kişisinden şüphelilik açısından çok fazla bir fark olmadığından

Linç Oyu: Shadowfury

linç serisi... peki.

Olivies said:

Shadowfury marimar dizisindeki senaryoyu uygulamak istedigini hissettim.

Linc Oyu : Shadowfury

wat?

Leopar said:

shadowfury sen oyunun baslarindan beri supheliydin

bittusun om oltasina dusenlerden biride sendin cunku

spyronun yaptigi supheliler listesinden canli kalan bir tek sen varsin

digerleri ya anti-town(QoS), ya dedektif (babacum) yada deli dedektif (zaugna) cikti

yani liste ozel rolleri bulmada su ana kadar yanilmadi hic

eger mafya degilsen, baska bir ozel rolun varsa su an tam yazma zamanidir

her sekilde gidicisin cunku

##Linc oyu: ShadowFury

kusura bakmayın ama mafya da değilim, özel rolüm de yok.
öm polemiğinin en başından beri de bittus a güveniyodum zaten.

bi kere akıl var mantık var, mafya olsam dedektiflik iddiasıyla ortaya çıkan birinin asılmasını neden engellemeye çalışıyim(gerçi mafya olsam da çok güzel paravan olurdu bu, muhtemelen aynısını yapardım. dur başka bişi düşüniyim eheh)

gerçi oyun başından beri şüpheli görülmemin tek sebebi önceki oyunda mafya olmam sanırım:)
çünkü dediğim gibi önceki mesajları kurcaladım pek birşey çıkaramadım, yani tahminlerimin mafyayı rahatsız etmiş olması gibi birşey de pek söz konusu değil. 1-2 varsayımım var ama onu da öne sürecek pek kanıtım yok. cidden şu anda hiçbir dayanağım yok mesajlara bakarak.
kendimi kurtarmak için 1-2 fasülye(veya şüpheli adayı) ortaya atasım var ama onların da büyük ihtimalle townie olduğunu düşünüyorum, townie öldürtürsem de benim ölmemden pek farkı olmuycak.
Sosyal ağlarda paylaş

QueenofSpades said:

Krusty said:

Linç oyu: egoyagmur

bu kişide karar kıldım.

ben de bu kişide karar kılacağım sanırım. Kim öldürmüş bu adamları vay namussuzlar diyerek sanırım aa ben bişi bilmiyorum ki kim öldürmüş acaba demeye getirmiş, ama şüpheli davranışlar bence bunlar =)

## linç: egoyagmur

QoS un acemilinden ve "üye arkadaşının hedefini seçer" mantığından giderek krustye potansiyel şüpheli olarak yaklaşıyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

Krusty said:

tekrar atıyorum yanlışsa

OY GERİ ÇEKME: egoyagmur

LİNÇ OYU: BabacumMostors

ayrıca burada görüleceği gibi spyronun ardından ilk hedef olan bana yöneliyor krusty

QueenofSpades said:

QueenofSpades said:

babacum hep yanlış tespitler yapıyordu geçen oyunda, yaktı bütün takımı, takipçinim evet ildeniz =)
ben oyumu ildenizden yana kullanıyorum.

Oyun daha baslamadan ildenizden şüphelenmiştim. İçime mi doğmuş nedir =) ahahah

oy geri çekme: egoyagmur
linc oyu: babacummostors

Yanlız sonraki hamlemi Krusty'den yana kullanacağım sanırım.

burada da iki kere üst üste krusty nin hedefine saldırdığı için kendi aralrıdnaki konuşmada krusty "acemilik yapma benim her seçtiğime atlama, grup deilmiş gibi davramamız lazım" diye telkinde bulunmuştur (tahminimce)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...