Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Besiktasa sok haber!

_Tora_

Öne çıkan mesajlar

"cirkeflik" derken ?
hadi serhat tamam da tuncay ?
fairplay abidesi olarak bile tanimlanir tuncay ama sadece 3dklik ozetlerde hizini alamayip yaptigi dengesizliklerden olusan faullerden dolayi solediysen bilmiorum artik.
tuncay ve cirkefligin ne kadar zit bi kavram oldugunu gosteren sadece bir ornek yeterlidir herhalde.
gecen sezonun 2. yarisindaki bjk-fb macinda inonu de skor bjk0-fb2 iken zagonun ve cordobanin yaptigi faullere ragmen futbolun guzelligini yani golu seyircilere izletmesi.

serhat inda cirkeflik yaptigini pek sanmiorum, cok hakeme itiraz edior, karsilik verior futbolculara..
ama olaylara tuttugumuz renklerle bakmak ayri tabii.

[Bu mesaj Patos tarafından 06 Ağustos 2004 17:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

serhatın çirkefliklerine her bjk-fb maçında şahidim.maçlarda adamın yaptıklarının çoğu gelmiyor ekrana.

bu arada Tuncayın fb-bjk maçında Cordoba yı sakatlamak için yaptığı harekette unutulmamalıdır...Her ne kadar kasti değil desede kimse topa öyle girmez hele kalecinin ayağındaki topa hiç girmez...[signature][hline]Yalancı şahidimdir ay benim / Her gece denize vurur yakamoz / ben aşkı senle yaşayamazsam varsın olmasın...
Sosyal ağlarda paylaş

Tuncay hırsının da kurbanı olarak bazen çok dengesiz, hareketler yapabiliyor. Sanırım Galatasaray maçı öncesi maçta sarı kart görüp cezalı duruma düşerek GS maçında oynayamamıştı. FB-BJK maçında Cordoba'ya ölümüne girerek sakatlaması cabası. Art niyet olduğunu söylemiyorum, sadece genç olması nedeniyle ters hareketler yapabiliyor.

Serhatsa öyle diil, GSde Hasan Şaş nasılsa FBde de Serhat var.[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."
Sosyal ağlarda paylaş

Tümer e iyi oldu abi daha fazla verselerdi aklı başına gelseydi.Yeter bu ne ya? Profosyonel futbolcunun hazırlık maçlarında bunlarla ne iş olur ya?
Neyin hırsını neyin itirazını yapıyorsunki...
Tam bir amatör futbolcu bu tümer... akıllansın biraz ya..[signature][hline]Yalancı şahidimdir ay benim / Her gece denize vurur yakamoz / ben aşkı senle yaşayamazsam varsın olmasın...
Sosyal ağlarda paylaş

her futbolcu hırsının kurbanıdır.
Hırsına yenik düşen futbolcu amatör futbolcudur.
İşte profosyonel adamla amatör adam burda ayrılır yetenkli olup olmaması bişeyi değiştirmez...[signature][hline]Yalancı şahidimdir ay benim / Her gece denize vurur yakamoz / ben aşkı senle yaşayamazsam varsın olmasın...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...