Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Efsane Clan Geliyor...

harristhegosu

Öne çıkan mesajlar

Harris bu hafta başında Kore'ye gitti, takımımızı dünya çapında rekabet edebilecek bir seviyeye getirmek için yeni oyuncu aramaya başladı. Yukarıda Harris'in katılımcılarlı test ederken çekilmiş resmidir.

Bu da takımımıza gitmek için başvuran arkadaşların bir aradayken çekilmiş resmi. Tabiki sadece şanslı 1 kişi girebilecek. Sonuçları Harris bir iki gün içerisinde açıklayacak
Sosyal ağlarda paylaş

ahahhahahahaha

biraz bilgide ben vereyim.

Darkswarm : marine +1 upg basarsın kendi kendine oyundan çıkar.Yendikten 10 dk sonra hayatında yendin mi demek gibi bi alışkanlığı vardır.Babasının Coca Cola da hissesi olduğu sanılır.
Darvin : yazları pişik olur.5 apm ile oynar.Sunken larla ilerlemesine yengeç yürüyüşü adını vermiştir.Larvasına kadar kazınmazsa yenilmez.Eliminated olana kadar oynar.Unitleri sarı olunca oyundan çıkar.
Oyman : Organizatör.Grrrr ın kankasıdır.Darkla az adam küfür ettirtmemiştir. Ufak bi replik ekliyim dedim bunu alestadan birileri hatırlar.
- Ben niye oynuyorum ki a.q bu adamla, Sacma sapan oymanın sacma sapan turnuvası.
Replik sahibi : harristhegosu zaman: suatın ödül olduğu alesta turnuvası.lahmacun muydu yoksa ?
Mel : 1 apm.Bi siktirin gidin a.q yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Turco : a.q delisi clifteki bi tankını 10 tankla alamazsın. Scde unitlerinin hp lerinin 1 kalmasıyla ünlüdür. Sigara makinesine para atması yasaklanmıştır.
Alf : S'ye basarken M'ye basamicak kadar kısa parmakları vardır.Alf ne ya a.q niye yazdım ki şimdi
Tassadar : AHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH SİYAH BEREDEN İBARETTİR.SUMMON OLDUGU SÖLENİR.
Huun(LombakBUG): Sigara isteğince paket alan eşi görülmemiş tek insandır sc camiasinda saygımız sonsuzdur.
Arcane (LombakKnight):halflife efsanesidir.Sc de mouse tutuşuyla ünlüdür.2348239423848323 pide yiyebilir.martı midesine sahiptir.sc tayfasında saygı onada sonsuzdur.
harristhegosu: onun gosu olduğu zamanlarda sc oynayanlar evlenmiş çoluk cocuga karişmiş ya da ölmüştür.onu her yendiğinde Bi sik bilmeyen bi adam olursun.tassakmaster olarak bilinir.aklıma geldikçe yarıldığım bi minibüs hikayesi vardır.WCG de bad sektörlü harddisk kazanmıştır.dünyanın en kısa bacaklı adamıdır.Iron maideni bi çok insana tanıtmıştır. Her neyse herkese bok atar kendide fıstır.Kendi kendine sesli ağar küfür eden bi adamdır da ayrıca.Wcg de darvinle char macında 20 vessel basmis ve kendine a.q harrisi götüne sok simdi o vesselleri bassana tank bassana marine.basarmısın bu kadar vessel götüne girsin simdi o vesseller diyerek kendine olan nefretini dışa vurmakta çekinmemiştir.darvini elemiştir o turnuva o ayrı.

sidarözdemir : SC camiasının herşeyidir.Bitmeyen sigara paketi olduğu söylenir her zaman da verir sonsuz sigarasını içmişliği vardır tüm alestanın. Rep izlemek için makine açtığımızda para almicak kadar da kral adamdır.Alestanın ve tüm sc camiasının sahibidir.Onu ne isterse o yapilir.

Squee: Ne oynasa oluyo bu adam gamer olarak doğmuşta serdar bu sc be bi ellerine bak ona göre başla bence.Wcg de 2 oyundada wcg kürsüsüne çıkınca hediye paketinden mouse caldigim adamdır ayrıca.

Alesta : tr nin en iyilerinin mekanıdır.forumlarda kendini gosu sananların aptal oldukları maç alamadıkları bi cafedir.Beşiktaşın en olaylı sokağındadır.Counter oynarken gerçekten silahlı çatışma çıkabilme ihtimali vardır ki çıkmıştır.Bi çok insanın ortaokul ve lise zamanlarında hayatlarının en eğlenceli anlarını geçirdiğini ufak nacizane bi mekandır.her sccinin koreden sonra görmek istediği bi yerdir.Orda herkez en iyidir.2.ci yoktur...Arada yalına "O duvarların dili olsada konuşsa" dediğim yerdir.

HEE BLACKSUN : ayak kası kadar beyni olsaydı.Dünyanın en iyisi olurdu sc de deil herşeyde a.q. Beyninin ufaklığı deil ayak kasının büyüklüğü vurgulanmıştır.ters mers anlamasın da dayak yemeyek boşa belirtim a.q.Sarıyerlidir.Yanlışı affetmez.görende yapmaz ztn.
Sosyal ağlarda paylaş

harristhegosu said:

Fevzi o degilde sen sc2 de oynucan mi ya , 1 pek olmamisti da ?

Madem geçmişe laf sokuyorsun, karanlığa azıcık ışık tutalım dedim.

-------------------------------

Tarih: Sittin sene evvel
Mekan: Alesta
Organizasyon: 32'lik bir turnuva
Maç: Final Maçı
Oynayanlar: Harris vs Arcane

İki oyuncu da çok eski Terrandır. Maç öncesi diyalog...

Harris - Lan TvT de çok bayar şimdi...Sen toss al sonra ben toss alırım.

Arcane - Olur.

1.Maç ve Sonrası
Protoss carrier çıkar Maç biter. Harris sinirlenir. Atar tutar sonra gene T alır.

Arcane - Lan alsana Toss.

Harris Toss almaz. İki tarafta Terrandır artık. Harita LT. Arcane Harris'in üssünün etrafını turret tankla doldurup 6 expansion çıkar. Üssünden çıkmayan Harris tek expansionla 6 Port atar. Arcane macronun bokunu çıkarır ama o kadar çok işçisi vardır ki yeterli goliath/ wrath basmamıştır. Harris üssünden 10 BC ile çıkar. Doğru yerlere akıllıca saldırarak rakibinin makro üstünlüğünü yok eden Harris daha da çok BC çıkar. Nihayetinde maçı alır.

3. Maç Arcane Toss alır ve yenilir.

Bu kancıklığın intikamını WCG finallerinde Harrisle eşleşen Arcane, yenildiği ada maçında her adaya expand ederek, maçı 55 dakikaya uzatarak alır. Sonuç Harris'in beyni patlamıştır. Ve beyni ambale olan Harris Arcane'den sonraki rakipleri ile baş edemez. Rivayet edilir ki ağlamaklı bir sesle Bug'a şöyle demiştir:

- Neden çıkmıyor...This is madness!

-------------

Hehe...

Neyse...Ben demedim senelerce "Kazırım, en büyük benim, şuyum buyum". Yani olmadı öyle iddialarım Emircim. Benim gibi götü başı ağarmış bir adam için yeterliydi Harris'le final yapmak. Ha bugün 10 oyun dersen "Go" derim haberin olsun. Artist seni.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada evet, "arcane" benim. 1995'den beri...Lakin sizin forumun müdavimlerinden biri de "arcane". O yüzden AKA geziyorum buralarda.

Evet Emircim, içtiydik puro. Lan düşünüyorum Türk gaming camiiasına Sihir ve Alesta'nın katkısı ne büyükmüş. Yani kimler çıkmadı ki oradan. Zaten Sihir kapandı (kapanmadan önce de ölmüştü zaten, tabletopcılara çalışır olmuştu mekan) Alesta'ya sığındık resmen. Yani her gün de gidip o dandik pideden (5 adet) ya da en dandiğinden olan esnaf lokantasından yediğimiz yemekleri hatırlıyorum. Daha sonra 7/11 geceleri, artık olmayan sahildeki çay bahçesinde geyiklemeler. Sonra Adeks'in oradaki tostçu. Paso yemişiz lan, ahaha.

Şu kanal bokunu eklesinler SC2'ye de tekrar bir şenlensin ortalık. O kanal açılsın, geyiğin dibine koycaz gene. Bu arada malum diğer forumda artık ben ve Peo takılmıyoruz. Peo zaten sittin senedir takılmıyordu. Ben de artık girmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...