Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Helal Trabzon'a

Sorj

Öne çıkan mesajlar

Yendik 3-0

hüehehe YATTARA rulz derim herif ne hareketler CEKTİ BEA! helal olsun :)

şimdi karşımıza rus kefalleri cıkacak (dinamo kiev)[signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ _o_|:D---:D:D:D--:D
..|....|.....|.....|....| |:D---:D---:D--:D
./ ./ ../ ./ ./ |:D:D-:D:D:D-:D:D
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora Llama ve Erutan,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları
Sosyal ağlarda paylaş

sizide görürüz... öle yüventusu yendiniz diye havalara uctunuz... görecez ilerde yenilirsinizde abuk takıma ozaman gülerim size.[signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ _o_|:D---:D:D:D--:D
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora Llama ve Erutan,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları
Sosyal ağlarda paylaş

ben saldırmadımki bende fikrimi söyledim... ne alakası var saldırmakla?[signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ _o_|:D---:D:D:D--:D
Tey,Tey,Teyyy..
Sosyal ağlarda paylaş

Haydaaa oha abi bunun neresinden Saldırı cıkardınız YUH helal olsun size vallaha belkide imla kurallarına uymadığım icin öle direk tıkır tıkır okuduğunuz icin size saldırı gelmiştir aklımdan hiç saldırmak gibi bişey geçmedi bir kere daha yuh yani nasıl bi anlam cıkardıysanız hll olsun :)[signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ _o_|:D---:D:D:D--:D
Tey,Tey,Teyyy..
Sosyal ağlarda paylaş

Trabzon vermez onu kimseye :) Trabzonun bel kemiği :D[signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ _o_|:D---:D:D:D--:D
Tey,Tey,Teyyy..
Sosyal ağlarda paylaş

Tebrikler trabzona...

Yanlız şu Yattara'yı nasıl oynatmazlar anlamıyorum ya.. Adamın kaç maçını izlediysem hepsinde çok iyiydi. Çoğunda oyuna sonradan girdi benim izlediğim maçların. İnanılmaz hızlı, tutulamayan ve acaip adam geçen bi oyuncu. Trabzon'un elindeki en iyi yabancı bence...[signature][hline]
Quidquid latine dictum sit, altum viditur.
Sosyal ağlarda paylaş

bu tarz adamların sonradan oyuna girmesini anlamıyorsunuz...

adam hızlı, dağıtıcı.. diri savunma onu engeller, ve adam yorulur.. ama savunma yorulduktan sonra girdiğinde, bütün enerjisiyle o savunmayı hallaç pamuğuna çeviriyor..

aynı şey ahmed hassan için de geçerli..

yattara da ahmed hassan da 11 de başladıklarında başarılı olamazlar.. 30-45 dakika oynayacaklar ve işi bitirecekler
Sosyal ağlarda paylaş

Eno güzel diyosunda son 10 dk da aldı ilk maçta adamı
Yahu 10dk lık bi kumar oynanırmı ya başarılı olamasa hadi son 30 dk fln desek bari şuna.

Aynen bende katılıyorum çok diri oynuyo adam ben fb trabzon maçımıydı wala yalan olmasın bu yattarayı oyuna soktuklarında korkmştm =)[signature][hline] V ò d à n | ICQ
Sosyal ağlarda paylaş

ilk maçta yattarayı geçalmasının sebebi yattaranın oynayacağı kanatta o dakikaya kadar karşı takımda çok iyi anlaşan 2 kanat elemanının oynuyo olmasıymış, daha sonra bu elemanlardan biri çıkıp orası rahatlayınca ziya amca da yattarayı oyuna alabilmiş. bence fena fikir de değil, zaten bugün ziya doğan eğer o maç yattarayı illk 11 oynatsam bugün çıkamamış bile olabilirdik, oynamadığı için hem hırslandı hem de o gün oynayabileceği gibi bi karşı takım organizasyonu yoktu bla bla demiş.
ntvnin yalancısıyım.[signature][hline]Never underestimate the power of human stupidity

[Bu mesaj SilverSurfer tarafından 05 Ağustos 2004 02:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

trabzony tebrik ederiz de yenilseydi oha filan olurduk yani :P fizbana da katılıorum çıksın bi pepelek takımı yapalım onlarla :Po zenci sarısın olan yattara ıste adam super oynuo ya[signature][hline]tavuklar çiçek açmış poğaça nerede madem yuzme bılmıyodun niye çıktın ağaca?
23/7/2004 13:49 GMT +2 de şero demişki
İki kedi tanırım birisi Türk Şerafettin biriside Gavur Garfield.

[Bu mesaj Shagrath tarafından 05 Ağustos 2004 12:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...