Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ankara Opel-Opal servis

spompas

Öne çıkan mesajlar

bundan 4 ay önce eski aracımın navigasyonu ile ilgili gitmiştim hiç memnun kalmamıştım ne teknik yeterlilik ne müşteri hizmeti nede calışma zamanı bakımından memnun değildim.
son iki gündür yeni aldıgım arabada (4 ay oncekinin aynısı) airbag ışıkları yanıp sönüyor hata bildiriyordu bende pimpirikli oldugum için tekrar evime yakın olan opala gittim,
bu sefer adamlara arıza kaydı için 40 kart için 10 lira başlangıçta verdim. 3 saat bekledim ardındnan bana airbaglerin beyini hasarlı oldugunu yenisini alırsam 700 800 arası yaptırtırsam 200 liraya kurtarırsın dediler. evdende öle bi cıktımki ne vaktim var nede param, iyi dedim sonra gelir yaparız dedim.
internette bu sorunu araştırırken cogu corsa kullanıcılarının başına gelen bi olay oldugunu öğrendim bir kaç sebepten oluşabileceğini söylediler, en basidini gittim garaja denedim
sadece ve sadece koltugun altındaki socket cıkmış. taktım çalıştırdım sorunsuz 3 saattir.
şimdi benim diyeceğim bu servise ne gidin nede tavsiye edin şikayette edicem birazdan mail falan ugrasıcam arkasını bırakmıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...