Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010/11 Transfer Sezonu

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

Hazard'ın peşinde niye vakit kaybediyoruz, gelmeyeceği belli. Kulübü de satmıyo kendi de Türkiye'yi tercih etmez.

Yalnız bursa ve kayseri bayağı güzel transferler yapıyo, kayseri gerçi 3-4 senedir çok çok iyi adamlar alıyor ama kimyayı oturtamadı bir türlü. Geçen seneden itibaren Antep, Eskişehir, Ankaragücü falan da eşlik etti bunlara, bireysel olarak takım olarak değil de komple lig olarak sınıf atlayacağız sanırım nihayet yakında.
Sosyal ağlarda paylaş

Tenekeadam, saçma sapan konuşma. Beşiktaşın parasının derdinde değil kimse, Türkiye'de şu anda Robinho yu getirecek takım yok benim düşünceme göre. Adam rekor transferle geldi oraya. Ayrıca olmayan birşeyin derdine de kimse düşmez. Yıllarca burada GS fakir zaa diyen insanlar oldu, burada herkes mantıklıca açıklama yapıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

asıl siz saçmalamayın, teklif yapılmış deniyor yok Beşiktaşın o kadar parası yok, kim kaybetmiş bıdı bıdı. Nereden biliyorsunuz abi? Var yok nereden biliyorsunuz? Ben onu merak ediyorum. espn ve goal gibi siteler yapmış bu haberi. Fanatik değil.

Bu ülkede 3 büyükler için 20 milyonluk teklif hayal değil. Ha robinho 20 milyona gelmez o ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

Tenekeadam said:

Kapımızdan çöpleri beleşe toplayanlar var o ne olacak?

En azından milli takım kariyeri olan bir Gökhan Zan + wonderkid ayağındaki Serdar Özkan'ı kattık. Tutmazsa da hadi güle güle sizi ilgilendiren ne bu konuda?, ilk 11'e Mehmet Yozgatlı, Berkant, Ali Güneş'leri falan monte ettiğinizi ne çabuk unuttunuz bi Quaresma görüp?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...