Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010/11 Transfer Sezonu

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

boş olan ben miyim sen misin bi düşün bakalım, bana tartışmak için yer arıyorsun diyorsun fakat olaya gel, ben birşey yazıyorum stoch'un sürati hakkında altına geliyorsun sabride hızlı yok deve kuşuda hızlı, sonrada ben sabriyle deve kuşunu benzettim diyorsun. baya bağlantılı bu söylediklerin evet ben boşum.
Sosyal ağlarda paylaş

off stoch iyi bi oyuncu nedir bu muhalefet olayınız, anlayamıyorum cidden, bu kadar kör olmak zorunda mısınız, biz sanki adam bitek koşuyo demişiz gibi sadece hızla olmaz diyosunuz. iyiki adam süratli dedim yani bin pişman ettiniz helal olsun. evet abi adam çok hızlı ama hiç bi işe yaramaz çöp çöp, iyiki gs falan almamış.
Sosyal ağlarda paylaş

valequenta said:

Yani o ufak baglantiyi kuramiyorsan zaten senle tartismaya girmem, kendimi yoramam. Anlasmamiz mumkun degil.

Tenekeadam hakli.

inatla anlamamaya çalışıyorsun, lütfen arka sayfayı aç ve bir daha oku benim yazdığımı;

"çok dürüstçe söylüyorum, uzun süredir böyle süratli bi oyuncu görmemiştim fenerbahçede. adam afedersiniz ama kıçına nos bağlatmış gibi koşuyor. acayip garibime gitti yıllarca yavaş adamları izlemekten bizim takımda"

şimdi senin yazdığına bakıyoruz;

"deve kusundada surat var sabridede surat var "

ben yukarda stoch'un çok iyi oynacağı yada oynadığı hakkında en ufak birşey yazmış mıyım ? yada hızlı oyuncular iyi oynar gibi bir önerme mi yapmışım ? sen niye bana böyle birşey yazıyorsun.. ? bana neden yazdığını söyler misin ? nasıl bir mantık kurdunda yazdın ? cidden madem bağlantıyı kuramıyorum, benim için kur lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...