Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tekelde büyük savaş

niggaknow

Öne çıkan mesajlar

Yirminci kez izledikten sonra kafamda bazı soru işaretleri oluştu.

Birincisi Ahmet dükkana girdiği sırada kırmızılı çocuk şişeyi değiştirmeye çalışan çocuğunun boynuna sarılıyor, bu neden?

Bi de sanırım ahmet abiyi bacağından bıçaklıyorlar arbede esnasında, gittikçe sendelemeye başlıyor sonlara doğru, tezgahın arkasına geçip şişe fırlatmaya o yüzden başlıyor sanırım.

EASTER EGG: Ahmet abi bütün şişe kavgası boyunca ağzındaki sigarayı düşürmüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Alexi_Septimus said:

Yirminci kez izledikten sonra kafamda bazı soru işaretleri oluştu.

Birincisi Ahmet dükkana girdiği sırada kırmızılı çocuk şişeyi değiştirmeye çalışan çocuğunun boynuna sarılıyor, bu neden?

aynı yerde ben de pause'ladım, 45sn fln güldüm.

said:

Bi de sanırım ahmet abiyi bacağından bıçaklıyorlar arbede esnasında, gittikçe sendelemeye başlıyor sonlara doğru, tezgahın arkasına geçip şişe fırlatmaya o yüzden başlıyor sanırım.

fact

said:

EASTER EGG: Ahmet abi bütün şişe kavgası boyunca ağzındaki sigarayı düşürmüyor.

film gibi anasını satayım
Sosyal ağlarda paylaş

Otuzuncu kez izledikten sonra Ahmet abinin stratejik dehasına gerçekten hayran kaldım.

Yan dükkandan mevzuya destek vereyim diye gelip, bütün mevzuda tek başına savaşıyor Ahmet abi.

Dükkanın mimari yapısını akıllıca kullanıp, dar alanda avantajlı kalmalarını sağlıyor. Dükkan sahibine ne malına ne de canına zeval getirtmiyor. (Kırdığı şişelerin parasını vereceğini defalarca söyledi zaten)

Ayrıca ağzında sigarayla bir komutan edasıyla söylediği "POLİS ÇAĞIR" , "AMBULANS ÇAĞIR" ve tabii ki "TELEFON NERDE" gibi komutlar da unutulmaz.

Bence her türk gencinin örnek alması gereken bir insan Ahmet abi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...