Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Güncel Autoking deneyimi olan var mı?

paramecium

Öne çıkan mesajlar

bi arakda4in honda jazz inin torpidosuna glade oto spreyi akmi$ ve gune$te kalip orayi tahri$ etmi$ti. gri olan torpido boyasi cikip siyaha donmu$tu.

auto king e goturduk, herifler yepisyeni yapip verdiler. $a$irdim baya cunku hicbir ton farki da yok. ama komple torpidoyu sokup boyamami$lar da.

ayrica aracin di$indaki cizikleri de pasta cilayla onardilar sanirsam. kiz arabasi olunca ko$eler hep cizik cizikti.

ilginc bi deneyim bu da boyle..
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

Ben de o detayı bulmaya çalışıyorum. Bir yerde bana belirtmişlerdi ama basılı mıydı yoksa netten mi öğrenmiştim bilemedim.

Derken bunu buldum :)

[list]
[*]Hizmet grubu 1 [4 adet/yıl]
-Boya Hasarlı Kaporta Düzeltme (DR)
5cm çapa kadar boyanın zarar gördüğü kaporta göçükleri

-Boya Tamiri, Mini Yama (PR)
30cm'ye kadar kaporta sıyrık ve çizikleri
20cm'ye kadar tampon sıyrık ve çizikleri

[*]Hizmet grubu 2 [8 adet/yıl]
-Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme (PDR)
5cm çapa kadar boyanın zarar görmediği kaporta göçükleri

-İç Döşeme Tamiri (IR)
5cm çapa kadar deri, vinleks, plastik, kumaş, halı yırtık, çizik ve delikler
1cm çapa kadar sigara yanıkları
3cm çapa kadar plastik parça kopukları

[*]Hizmet grubu 3 [limitsiz]
-Plastik Tampon Tamiri (BR)
Ön ve arka tamponlarda teknik olarak onarılabilir yırtık, göçük ve kopuklar

Açıklama:
1) Poliçenin geçerlik süresince verilecek onarım hizmetlerinin toplam adet limitleri gruplar bazında yukarıda gösterilmiştir. Grup içindeki onarım hizmetleri, grup için belirlenen toplam onarım adedini aşmamak koşuluyla sigortalı tarafından esnek bir şekilde kullanılabilir.

2) 1.Grup hizmetlerden "Boya Hasarlı Kaporta Düzeltme" (DR) hizmetinde kaporta hasarının düzeltilerek boyanması işleminde sigortalının 1 adet "Boya Hasarlı Kaporta Göçük Düzeltme" ve 1 adet "Boya Tamiri" olmak üzere toplam 2 adet hakkı düşülür.

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

autokingden iyisini bilmiyorum bu konuda,
2 ay önce falan beryllium grey aracımın tamponunu komple boyattım sagdan soldan çiziklerden, ondan önce de rengi ölümüne atmış siyah peugeotumu boyatmıştım lokal.
adamlar mucize yaratıyolar.
ben de sırf bedava onarımla hallettirdim :)
üstüne bir de complimentary pasta yapıyolar aracın sağına soluna istyeince.
söledikleri saatte alırlar söledikleri saatte verirler.
kesinlikle bir numaralar.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim geçen sene çöpe gitme sınırına yaklaşmış, tırnakları kırılan ve içtende çatlak çatlak her tarafı kırılmış olan tamponumu Autoking'e göndermişti sigorta şirketi. Sıfır tampon gibi geri döndü ve 1 yıl geçmesine rağmen hala sapasağlam maşallah. Üzerine tekrar esnete esnete park edenler olmasına rağmen tekrar kırılmadı yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Arabamı bırakıp 1 haftalığına şehir dışana çıkmıştım İş gerekçesi ile. Döndüğümde arabam bıraktığım yerde duruodu ama tamponundaki boyalar yerine yoktu yanaşanlar sürte sürte yanaşmışlardı. İlk iş olarak Autokinge bıraktım 2 gün sonun da arabamın tamponu sıfır aldığım anki gibi orjinal haline gelmişti
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...