Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout noobuna tavsiyeler vol.1

Tatar Ramazan

Öne çıkan mesajlar

supremeallah said:
gaza gelip bende aldim fallout hortlayinca steam den. hi-res patch ini yaptim fo1 icin ve butun grafik sorunlari bitti.

http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=944996

steam versiyonu icin nasil yapilacagi yaziyo burda.

Çok sağol ya, sonunda adam gibi çalışıyor oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
bi de bu tactics in ms32.dll ile alıp veremediği nedir? miles sound system sürücüsüymüş anladık da, ses ayarlarında başka şeyler denememe rağmen yine bu hata yüzüden çöküyor. win7 de yok sanırım bu sonradan da yüklendiğinde register olmuyor.

nma'da tacticsin genel sorunu bu demişler doğru mudur?
Sosyal ağlarda paylaş

hakikaten oynayan cikar mi ki acaba su siralar soyle bi 3-4 kisi , 2 takim ciksa fazlasiyla keyifli olur yine.

o zmnlar 2 saat oyun oynuyorduysak 40dk baglanti problemi cekiyorduk. 256 kablo varsa server olucak evde sampanya falan patlatiyorduk. dial up olarak 200 kusur lira telefon faturasi veriyordum falan.

simdi problemsiz falan oynanir heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

genelde ufak paintball sahasi benzeri haritalar var. ivir zivir teneke, yikik duvar, pasli yarim arabalar falan seklinde cover lar var.

oyun full continuous tb veya ilk line of sight a kadar ctb, sonra tb seklinde oluyor. 2 takim, her takimda 3 player, her player in max 6 karakteri oluyor. genelde 2vs2 player dan 6vs6 veya 4vs4 karakterli oyunlar cikartiyorduk.

level , skill ve ekipmana gore bi puan sistemi var.
en cok 5000, 10000 puanlik oyunlar oynuyorduk.
5000 yanlis hatirlamiyorsam lvl15 char larla kisitli mermi kisitli armor karakterler, 10k , lvl 27, power armor ve kisitli cephane karakter oluyordu. ustu genelde fazla imba olup oyunu uzatiyordu.

o zmnlar oyunun yarisi say ve sayteam uzerinden yazisayarak geciyordu, simdi arkada mumble , ts falan oldukca tb de cok eziyet olmaz gibi geliyor. konuyu tekrar okuyunca soyle bi yarisina kadar canim cekti resmen ahahah
Sosyal ağlarda paylaş

adama sneak yaklasinca onden arkadan farketmiyor, sneak attack olmus oluyor direk 2x veya 3x crit artik perklerine gore yanlis hatirlamiyorsam.

herkez 1 karakter alsa da oluyor multi de haritasina gore.

bazen barzaninin teki gelip gauss la tek sikiyor, (mesela ben asdfas) adama instant kill atiyorsun, oyun bitene kadar sikintidan ruhunu teslim etmesin diye 2 karakter daha uygun oluyor genelde.

6 karakter luzumsuz karambol zaten, haritalar 6 karakter icin cok kucuk , meydan muharebesi gibi olur. gerci o zamanlar baglanti 1 karakteri bile dogru duzgun kaldirmiyordu, belki keyifli bile olabilir bilemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

valla geçen ist'e gittiğimde fallout paketi satıldığını gördüm de alasım geldi sırf tactics'e saygımdan. alsaymışım keşke.

esh herkesin tek karakteri oluyor zaten, varyasyon için iki ya da üç karakterlik maçlar da yapmıştık.

maçlar kanlı ve hızlı geçiyor genelde, taçikoma yazmış böyle instagib durumları var. genelde benim tarafımdan yapılan. (:P)

güzeldir ama multisi, insan varsa oynamak isteyen kurup katılırım gene. duruyor benim karakterler. ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Problem signature:
Problem Event Name: APPCRASH
Application Name: BOS.exe
Application Version: 0.0.0.0
Application Timestamp: 3b16dc4d
Fault Module Name: mss32.dll
Fault Module Version: 3.0.0.0
Fault Module Timestamp: 3ac632e4
Exception Code: c0000005
Exception Offset: 0001476c
OS Version: 6.1.7600.2.0.0.256.1
Locale ID: 1033
Additional Information 1: 0a9e
Additional Information 2:0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
Additional Information 3: 0a9e
Additional Information 4:0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

bazen 10 dakikada çökerken , bazen 5 saat durmadan oynayabiliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

maçlar kanlı ve hızlı geçiyor genelde, taçikoma yazmış böyle instagib durumları var. genelde benim tarafımdan yapılan. (:P)

ne kadar minigun , browning hedef talimi olmussam da 2 rekor da benim onu hatirlatirim.
biri 3400, digeri 4200 damage olmak uzere. railgun instagib e en yaklasildigi anlardir ikisi belkide asdf

ben gaza geldim highres patch ile birlikte indiriyorum bakalim az bisey kaldi, kenarda dursun yeterli gaza gelen sayisina ulasirsak bi nostalji turlari atalim derim ben.

konuyu da cok pis hijack ettik o apayri oldu asdfasdf
Sosyal ağlarda paylaş

KHaRoN said:

mss32 nin proporties lerinden bakarmisin, versiyon ve last modified time nedir?

kullanan baska bi oyundan guncelini bulabilirsin gibi.

walla hiç yoktu ki system32 nin içinde ya da hidden olabilir. ben indirdim sonradan bu error çıkınca attım sys32 ye, muhtemelen hiddenlarda var bi tane daha.
Sosyal ağlarda paylaş

baktım şimdi sisteme yne, gizli dosyaları görebiliyomuşum ve onların arasında yok mss32.dll

2004 ten kalma bu çektiğim dllnin versiyonu. belki daha yeni bir versiyona ihtiyacım vardır.

win7si olanlar sistem32 lerinin içinden bi tane yeni mss32.dll yollayabilirler mi bana? varsa tabii.

hayır miles sound system ne ola ki bu devirdi, direk herşeyi emule edebilen ses çipleri var heryerde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...