Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm 3-4 bişey.

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

evet, yapılar bütün doğu bloğu ülkelerinde benzer zaten. ve bi kısım çok fakir bi kısım çok zengin. çok saçma şeler yaşadım terminalde bi dilenci geldi yanıma bişeler söyledi anlamadım türk parası olur mu dedim bide ahhhahayt diye güldüm üstüne o da olur abla allah razı olsun dedi ben de sustum.

bu da böyle bi anımdır.
Sosyal ağlarda paylaş

gürcistan 5 para etmez bi memleket ne yazık ki.

tek güzel şehri soçi. o da tee sovyetler zamanından beri turizm şehri olmasından. parası cebinde gidenler için ideal o da, yoksa kışın 300bin kişi olan nüfus yazın 5 milyona vuruyor. gece yatacak yeri olmayan başta rus kökenliler olmak üzere ortalık kadın kaynıyor. hem kadının hem uyuşturucunun sudan ucuz olduğu nadir yerlerden dünya üzerinde. başka da bir numarası yok gürcistan'ın evde yapılan şarapları haricinde.

yalnız bi elma şarabı yapıyor adamlar, bira gibi içimi sadece biraz şekerli. sabah kahvaltıda başla, gece 3-4 yatana kadar yardır gitsin.

gürcistan güzel bir ülke değil kısaca. gürcü tanıdıklara bakrak söylüyorum, gürcülerden sağlam adam çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

abi sochi de ruslara ait yaw.. =)

gerçi sokaklarda garip gurup yazılı ufak dükkanımsılar görüyorsunuz. kürtaj klinikleri çıkıyor. http://www.youthmedia.eu/media/89844-abortion-rate-reportedly-twice-as-high-as-birth-rate-in-georgia

bu sovyet ülkeleri hep bi garip.

dasaaa abi hep bilimsel bilimsel yazılar koyuyosun da hep ingilizce koyuyosun, ayıbediyosun

gözlerim yoruluyor okurken
Sosyal ağlarda paylaş

dylanN said:

ya fede ayrı dasa ayrı
dasaaa dedim mi foto geliyor.
ok?
fedeyi açıklamam o özel
sagasfa

nays! o halde hemen saçımı yana tarayıp kravatımı taktım ve helecanlan bekliyorum!

said:
dasaaa abi hep bilimsel bilimsel yazılar koyuyosun da hep ingilizce koyuyosun, ayıbediyosun

gözlerim yoruluyor okurken

üzgünüm, üzüldüm.. yapmayacağım bir daha.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...