Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[MAFIA] MAFYAKIBINON

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

Ya Farinal hem beni ortalığı karıştırmakla suçladın hem 5 dakika önce Doruk'u linç ettin şimdi beni suçladın lap diye ki ortalığı karıştırma dediğin olayı izah ettim.

Bildiğin kafam karıştı dasfsa. önce bomba olman, sonra sürekli fikir değiştirmen. xD

Neyse DoRuK ve Smoke diyorum ben de o halde.

Bunlardan biri townie çıkarsa pro townie olayında pis dümenler olabilir dasfsa.

Neyse size uyup oyumu veriyorum, umarım manipüle edilmedik ve 2 mafyayı da bulduk.

##LINÇ OYU: Smoke

Gece de DoRuK'a gidiyoruz o halde. 2 kill gg olur.
Biri mafya çıkarsa çorba olur.
İkisi de townie çıkarsa o zaman HAHAHAHAHA.
Sosyal ağlarda paylaş

blazkowicz said:

Ya Farinal hem beni ortalığı karıştırmakla suçladın hem 5 dakika önce Doruk'u linç ettin şimdi beni suçladın lap diye ki ortalığı karıştırma dediğin olayı izah ettim.

Bildiğin kafam karıştı dasfsa. önce bomba olman, sonra sürekli fikir değiştirmen. xD

Neyse DoRuK ve Smoke diyorum ben de o halde.

Bunlardan biri townie çıkarsa pro townie olayında pis dümenler olabilir dasfsa.

Neyse size uyup oyumu veriyorum, umarım manipüle edilmedik ve 2 mafyayı da bulduk.

##LINÇ OYU: Smoke

Gece de DoRuK'a gidiyoruz o halde. 2 kill gg olur.
Biri mafya çıkarsa çorba olur.
İkisi de townie çıkarsa o zaman HAHAHAHAHA.

Bence gece sana gitmeli vigilante
Sosyal ağlarda paylaş

Farinal said:

Azmo gelene kadar biri geri çekerse oyunu linç yalan olur. O zaman mesela bittus mafyaysa. son 1dk da geri çekip bizim turu boşa geçirmemizi sağlamış olabilir

Yok öyle bir şey.

Linç oyuna ulaştığı zaman bitiyor oylama.

Numara falan yapmıyorum abi, Smoke linç edildi an itibarıyla, mafya falan varsa, oyuna geldiysek söyleyebilirsiniz yani, siz kazandınız.
Sosyal ağlarda paylaş

Cassiline said:

Farinal said:

Azmo gelene kadar biri geri çekerse oyunu linç yalan olur. O zaman mesela bittus mafyaysa. son 1dk da geri çekip bizim turu boşa geçirmemizi sağlamış olabilir

Yok öyle bir şey.

Linç oyuna ulaştığı zaman bitiyor oylama.

Numara falan yapmıyorum abi, Smoke linç edildi an itibarıyla, mafya falan varsa, oyuna geldiysek söyleyebilirsiniz yani, siz kazandınız.

Ben bilmiyordum onu pardon o zaman.

blazkowicz said:

Ahahaha bir townie öldürdüğünüze emin olun o zaman gece. :D

Sanırım hayvan gibi manipüle edildik Krusty, Nosfe tarafından.

böle bişi çıkarsa karşınıza geçip gülerim güzelce bir SÖYLEMİŞTİM derim. Cassiline intihar eder herhalde etmelidir de böle bişi çıkarsa
Sosyal ağlarda paylaş

Nosfe said:

Bu ikisi de mafya belli. Cassiline, ben ve Krusty %100 pro-town. Farinal de olabilir. Geri kalan 5 kişiden en az 3'ü mafya dedik işte. Son çırpınışlarınız bunlar oyuna önceden müdahele edecektiniz. Gece birer birer indiririz gündüz uyuruz yok öyle.

İkisi mafyaysa yani Bittus ve blaz o zaman Doruk townie olabilir demektir. Yani townie kesmiş olabiliriz
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...