Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UO Second Age

b1vRiP

Öne çıkan mesajlar

www.uosecondage.com bu server'a başlıyorum. artık tabii yoğunluktan dolayı hardcore oyuncu olamıycam ama günde 1-2 saat belki boş günlerde 4-5 saat takılabilirim :)
oynayan varsa ya da oynamayı düşünen varsa. türk guild'i varsa falan oyunda beni görürseniz bi selam verin.

Rashune Amakiir ismim. özlemişim be :)
Sosyal ağlarda paylaş

gel bari minoc mine'da takılıyorum hep yanımızda davul mavul çalarsın.

ya bu arada şimdi ben warrior mu olsam mage mi olsam diye çok düşündüm. mage kasmaktan bıkmışım artık onu fark ettim. her türlü mage 'i gerek sphere gerek runuo da kastım kastım durdum. warrior'a dönücem.

dexer-poisoner-mage hunter olmayı düşünüyorum. sanırım aslında poi sadece sürerken işe yarıyo o yüzden farklı bi karaktere poi kasıp onla sürebilirim. ama vururken de poi lazım mı onu bileniniz var mı?

100 sw
100 tct
100 heal
100 anat
100 resist
(100 parry büyük ihtimal almıycam mage hunter kasacağımdan dolayı)

başka ne alabilirim?

ayrıca statlar nası olsun? ve statları nası kasarım en iyi şekilde?
Sosyal ağlarda paylaş

ben de poi-fencer dusunuyorum. t2a degilde up-to-date olan runuo serverlarda vururken surulu poisoni bi ust seviyo olarak vuruyo mesela 100 poisoning var deadly surdun onu lethal olarak vuruyodu ama t2a'da nasil bilemicem. suan 3 client acik benim steal makroda, provo makroda bide warrior anat kasiyo :D thief ve provocator minocta zatende duruyolar oyle :D
Sosyal ağlarda paylaş

b1vRiP said:

gel bari minoc mine'da takılıyorum hep yanımızda davul mavul çalarsın.

ya bu arada şimdi ben warrior mu olsam mage mi olsam diye çok düşündüm. mage kasmaktan bıkmışım artık onu fark ettim. her türlü mage 'i gerek sphere gerek runuo da kastım kastım durdum. warrior'a dönücem.

dexer-poisoner-mage hunter olmayı düşünüyorum. sanırım aslında poi sadece sürerken işe yarıyo o yüzden farklı bi karaktere poi kasıp onla sürebilirim. ama vururken de poi lazım mı onu bileniniz var mı?

100 sw
100 tct
100 heal
100 anat
100 resist
(100 parry büyük ihtimal almıycam mage hunter kasacağımdan dolayı)

başka ne alabilirim?

ayrıca statlar nası olsun? ve statları nası kasarım en iyi şekilde?

archery al derim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...