Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gecen zaman!

nicotinee

Öne çıkan mesajlar

ölümü düşündükce yaşama sevinciniz % olarak azalmakdadır bunun sonucu bunalıma gırersiniz (ben yasadım 2 sene evel) sizlerde o bunalımı yasamanızı ıstemıyorum suan yasıyorsanız hayatın güzelliklerini görmeniz ve baska kötü olayları dusunmemız olacaktır bu sekılde hayata daha cok güzel bakacak ve sarılıcaksınız.[hline]Arqas Staff
E-Mail:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

daverc lem hani sen 18 yasındaydın??? allah bilir isminde emre değildir euaheaue abi benim en cok tırstığım konu Olmek ya şimdi biz burda herseyi yapıozda acaba orada bilgisayar olacakmı ya : (( (abi sizce bu lafla cokmu günah işlemiş oldum?)[hline]God's mercy and grace
Trabzon was back
Baris cok iyi biseydir tipki cicekler gibi yok etmeyin onlari koruyalim cimeni
Koparinggg
Sosyal ağlarda paylaş

daverc ailen ile konus bende senın yasların yani 14 - 15 e yeni girerken o durumda idi ailemle olayları paylastım daha sonra pskologa gittim rahatlatıcı hap verdi bir süre kullandım daha sonra kullanmadım bir faydasi olacak ben yarıda kestım pskolaga gıtmeden evel dedigim gibi ailene bu konuları aç anlat sana yardımcı olacaklardır pskologda bir ınsan sonucda ailen seni daha iyi tanıyor pskolog senı ılk defa gorucek ve senın anlattıklarına yonelık senı tanımaya calısıcak.[hline]Arqas Staff
Sosyal ağlarda paylaş

Estel dogru soyluyor gez dolas kız arkadasınla cık eglen yat kalk yanı bırak takma kafana rahatla artık ergenlık donemedınde o durumlar oluyor aslında estel sende yasamassındır. (ben cıkıyorum dolascam eşimle lunapark a gitces bostancı'ya - bostancıda oturan varsa bulusak)[hline]Arqas Staff
Sosyal ağlarda paylaş

garbaj :)[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Arnie: trrritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotita!!!
Police: That's a minigun!!!
Star dublajli Police: Lanet olsun ne biçim silah bu böyle??!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...