Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Mount&Blade Serveri Hakkinda PLAN Arastirmasi

Sereglin

Öne çıkan mesajlar

sadece 1v1 duel yok iste, bir cok calisilacak durum pozisyon vs var haritalarda. Guzel seyler yapilabilir. Amac o yani, iste dayak yiyip gelisecek adam team kill de yapar, sacma sapan yerlere de savurur. Bir sey diyemezsin cunku kimse gostermemis :P Ya zaten duelden cok, bir araya gelip kendi aramizda iki uc sey calismak koordine olmak olay.

En basitinden bugun archerlar. Madem bu kadar can sikiyorlar kafa patlatiolar :P Bunun ustune gidilebilir yani. Denemeler vs yapabiliriz. Duel olayini 1v1 olarak gormeyin sadece, patiden katilim yuksek olsa kapatacaksin kendi aramizda antreman yapacaz, daha cok stratejik seyler. Her zaman kullanilacak seyler bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

archerlar ole can sıkmıyo zaten, archerın cevabı cogu haritada archer o kadar. cekeriz yayımızı vururuz hepsini sorun değil zaten.

herkez horse archery calıssın akalım maclara deselim gecelim

bu arada bugün oynadım daha ilk yanlışım varsa affola da ben chainmail tarzında bir set giydiğimde oklar can yakmıyor gibiydi hiç, atım öldü hiç dmg almamıştım sonra kılıçla öldüm fln.
Sosyal ağlarda paylaş

Sereglin said:

Cuce said:

archerlar ole can sıkmıyo zaten, archerın cevabı cogu haritada archer o kadar. cekeriz yayımızı vururuz hepsini sorun değil zaten.

herkez horse archery calıssın akalım maclara deselim gecelim

o zaman neden daha fazla archerimiz yok ? ;p

Şey selam, ben çok fazla oynamıştım single player olarak, iyiyimdir. Lakin 2 handerla üzmekten vakit bulamıyorum. Eger iki tane two hander alıp birini atarsanız ok da atarım.

:)))))))))))))))))
Sosyal ağlarda paylaş

Atlı okçunun hiçbir espirisi yok. Mapler uygun değil çogu zaman. Uygun olan maplerde zaten direk OP. Ha aynı etkiyi atsız okçu da gösteriyor.

Khergitler sadece kalabalık meydan savaşında iş yapar, dar alanda ekmek oluyorlar. Karabol herhangi bir mapte khergit kasmış adamın haline acırım ben. Nordlar ve Swadianların etrafında dönüyor bence oyun. Çok da dengeliler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...