Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul Olimpiyat Stadyumu vs. Çin Olimpiyat Stadyumu Projeleri

Jhengie

Öne çıkan mesajlar

shockhaber linklerinden buludum aşağıdaki linki..
ve girip bakınca; rüzgar paneli, şehre çok uzak, yolları yok, ulaşımı yok vs. bir sürü problemli meşhur olimpiyat stadyumunu düşündüm..
çok mu gerekliydi daha adaylığımızı bile kabul etmedikleri olimpiyat sevdası için en az 20 yıl önce stadyumu yapmak??
bakın çin olimpiyatları aldıktan sonra zamanın en teknolojik imkanlarını kullanarak ne mimarlık harikaları çıkartmış ortaya..

http://www.bjghw.gov.cn/forNationalStadium/indexeng.asp[signature][hline]I get the feeling when lesbians are looking at me, they're
thinking: "That's why I'm not heterosexual".
George Costanza aka GLC(860,000) aka Art Vandelay
Sosyal ağlarda paylaş

gerekli mi? hmm evet bir spor kompleksi gerekliydi. şu anki stadyumlar hep futbol stadyumu. sürüsüne bereket spor yapılacak yüksek kapasiteli bir stadyum gerekliydi tabiki.

ama olimpiyat stadı tam anlamıyla bir fiyasko. bu kadar dandik nasıl yapılır anlamam. kim demişti hatırlamıyorum ama biri demişti stadı enine değiş boyuna yapsalar rüzgar problemi olmicaktı çünkü kale arkalarına değil kapalı ve numaralı tribünlere denk gelip kesilecekti. lol en basit örnek bu ne akdar baştan savma olduğunun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...