Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

I am an orc three (Kings of Chaos Second Age)

Nefr

Öne çıkan mesajlar

:-) Sağolasın. Sence minimum kaça çıkartmam gerekli, yani tavsiyen nedir? Ben genelde ya allah diyerek berzerg modunda saldırı stratejisi izlediğimden o şekilde casus filan gibi kalleş yöntemleri pek kullanmadığımdan o konuda fazlasıyla cahelim

said:
HellHound, 08 October 2003 17:06 tarihinde demiş ki:
fedaykin o 10 tane Hammer of Thor ile 7 Battle Axe'inin bi sabotaja kurban gitmesini istemiosan, tavsiyem 1 olan covert skillini ve 0 olan spy sayisini biraz yukseltte onune gelen orduna girip cikmasin ;)

uyariim aman herkes benim gibi dost canlisi degil :P[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
But, but I'm disturbed... I'm depressed... I'm inadequate... I got it all! - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy

[Bu mesaj HellHound tarafından 08 October 2003 17:06 tarihinde değiştirilmiştir]
[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ
Sosyal ağlarda paylaş

sabotaji yuzde yuz engellemenin yolu cok mesakatli, lvl 10 spy skill'i + 1000'den fazla falan spyin olmasi lazim gibi bisi :P

ama yine de bir grup spy (artik askerlerinden ne kadar fedakarlik edeceksen ve ortalama bi spy level onune gelen herkesin girip cikmasini engeller heralde... 10larca silahini sabotajda kaybedip oyunun forumlarinda aglayan insanlar gordugumden uyariim dedim. Ben mesela elflere saldirmaz oldum "aman hasta ruhlu biri spy'a yatirim yapmistir" diye[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
But, but I'm disturbed... I'm depressed... I'm inadequate... I got it all! - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

Forumlarda bende okudum epey sabotajı, güzel olmuş aslında bence. (Evet daha hiç sabote edilmedi silahlarım ehe =])

En azından yeni bir tat olmuş oyunda. Doggynin dediği gibi sabotajı kesin olarak önlemek kasılacak iş değil sevgili officerım. Ben işte 5-6 civarı bir levelda ve 20-50 arası spyla idare etmeyi düşünüyorum uzun bir süre, daha o noktaya gelemedim ama.

Kendi denemelerime bakarak diyebilirim ki; zaten bakınca ağzını sulandıran hedefler hiç kasmıyorlar spyla levella, direk girip çıkabiliyorsun adamların baseine. Dikkatli oynayan ve levelına özen gösteren adamlarda zaten pek iştah kabartıcı olmuyorlar, dolayısıyla bulaşmana gerek kalmıyor. Ben yine de elflere fazla dalaşmıyorum, ne olur ne olmaz =][hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...
Sosyal ağlarda paylaş

Gomtanım gomtanım üretmemiz gerek spy sayısını buldum :-)

Level 10 101 Spies
Level 9 202 Spies
Level 8 404 Spies
Level 7 808 Spies
Level 6 1,616 Spies
Level 5 3,232 Spies
Level 4 6,464 Spies
Level 3 12,928 Spies
Level 2 25,856 Spies
Level 1 51,712 Spies

Şimdi level 10 olsam bile asker sayımın topu yetmiyor o ayrı konu ama elbet bir gün o da olacak :-)[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

Sosyal ağlarda paylaş

Spy sayısını ve gücünü bir miktyar arttırdık ama hala yeterli değil, şöyle 165.242k para kazandığımda yeterli düzeye çıkaratabilirim herhalde :-P[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]
Sosyal ağlarda paylaş

Spy sayısını arttırmak faydalı birşey sevgili officerım, az önce maymun oldum. Eşşeğin biri sabote etmiş battle axelrimi, 70K falan beklerken verdiğim dmg 20K gibi birşeye düştü, eşşek sudan gelene kadar dayak yedi çocuklarım.

Bu sabotajda abuk bir durum var yalnız; eline aldığında anlamıyor musun silahın işe yaramayacağını, illa karşındakinin kafasına vurman mı gerekiyor etkisiz olduğunu anlamak için? Ehu adamlar komtanım bozulmuş bu silah diye saldırı sırasında söylüyorlar, baştan söylesene dalaşmayalım milletle. =][hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...
Sosyal ağlarda paylaş

Hadi yav, birisi bizim orduya mı dadanmış ne? Benimde bugün saldırdığımda 10 Battle axe ve 1 Warhammer'ım sabote edilmişti. Allahtan kalanının gücü yettide bütün saldırılardan başarılı çıktım. Şu spy level'ı acil arttırmak lazım.[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]
Sosyal ağlarda paylaş

Yok canım koymuşlar butonu eyvallahta, yani mantık hatası gerçekçi baktığında anlaşılıyor; mekanik veya elektronik bir düzenek yok ki, allahın battle axei işte, kırıldıysa yamulduysa bakınca anlaşılır.

Güzel olmuş ama böyle olması tabii, diğer türlü mantıklı olacaktı ama sabotaj etkisini yitirecekti. Neyse ben spy ve spy levela basmaya karar verdim, sinir bir durummuş sabotaja kurban gitmek.[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...
Sosyal ağlarda paylaş

Eveeettt Fedaykin bu oyundan çekilir... Birileri gelip bütün savunma ve saldırı silahlarımı sabote etmiş. Şu an ne saldıracak nede savunacak gücüm var, o sebepten para da kazanamamki gidip geri silah ediniyim. Silah edinemedğimden de para toplayamam :-) Ne güzel bir kısır döngü değilmi. Kalanlara başarılar dilemekten başka elimden bir şey gelmşiyor ne yazıkki.

Bu arada biz sana demiştik demeyin çünkü 11 casusum (ordunun %10'u) ve level 7 spy skil'im vardı. Yani şimdilik daha fazla arttırmam mümkün değildi ki mali açıdan.[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.kingsofchaos.com/recruit.php?uniqid=ei9iz9e7

bi zahmet şunada tıklıyıverin[hline]C kişisi, 14 July 2003 15:01 tarihinde demiş ki:
fintiki funtuku hedehödö pırt cırt kamtiki kıpçak, tikitiki ta... hödöley hödöley, tirinirinom. dunganga dıpçıs çikiçiki ba-ba. filan da falan, bla da blu. dordik dordik mogu mogu...
Sosyal ağlarda paylaş

çekilecek bir defans da kalmamışki, total bozgun hali :-) Elinde 4 askeri ve iki baltası olan herkez beni yener, anlamsız :-)[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]
Sosyal ağlarda paylaş

Fedonun bir önceki sayfada verdiği sayılar geçerli sabotajdan tamamen kurtulmak için.

Çok kasmaya gerek olmadığı kanısındayım ama, yani boccob gibi size özel olarak takan biri çıkmazsa arada bir sabote edilmek dert diil. Bu arada, boccob'un forum sınırları dahilinde bahane olması olası bir yamuğunu gören ve bana bildireni alnından öperim =P[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fedaykin, 12 October 2003 12:14 tarihinde demiş ki:
Gomtanım gomtanım üretmemiz gerek spy sayısını buldum :-)

Level 10 101 Spies
Level 9 202 Spies
Level 8 404 Spies
Level 7 808 Spies
Level 6 1,616 Spies
Level 5 3,232 Spies
Level 4 6,464 Spies
Level 3 12,928 Spies
Level 2 25,856 Spies
Level 1 51,712 Spies

Şimdi level 10 olsam bile asker sayımın topu yetmiyor o ayrı konu ama elbet bir gün o da olacak :-)[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

51.712 spy???? biraz abartı bir sayı değil mi?[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

Başarılı oldunduğunda kimin yaptığı belli olmuyor ama başarısız olursa o zaman belli oluyor. Sabotaj engellemenin de benim bildiğim kadarıyla sadece spy sayısı ve upgrade'i ile alakası var, başka hiç bir şeyle alakası yok.[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]
Sosyal ağlarda paylaş

LvL Normal Elf
0 3 3.75
1 6 7.5
2 12 15
3 24 30
4 48 60
5 96 120
6 192 240
7 384 480
8 768 960
9 1536 1920
10 3072 3840
Bunlar bi SPYın LVLına göre verdiği damagelar. Yani Dragon sabotaj için gereken damage 2560 yani STR ve bunu sabotaj etmek için 1 tane LVL10 SPY yetiyor.
Gerekenden fazla SPY yakalanıyor yani riskli.

[Bu mesaj Absolut tarafından 27 October 2003 18:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...