Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sandisk Sansa Clip+

Loxias

Öne çıkan mesajlar

hocam ben çok anlamıyorum kulaklık olayından. benim için önemli olan yüksek seslerde sesin bozulmaması. çazırtı, cozurtu yapmaması, çabuk bozulmaması. 30 lira civarı birşey alabilirim. ama diyorsan boşver paran oldumu gider iyi birşey alırsın, güzel bu bundle daki kulaklık. Öyle mi yapayım ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
İçinden çıkanı kullan daha iyi. 30 TL'ye iyi kulaklık bulamazsın.

İçindekileri kullan ve bunun için para biriktir: http://www.sanalmarketim.com/urun/b364e24e1748d3279e9d3b93c20dc24d/SENNHEISER-CX-400-Kulaklik-(Siyah)
Sosyal ağlarda paylaş

şu kabloları ortadan ikiye aynı uzunlukta ayrılan kulaklıklar cidden konforsuz yalnız İki koşayım dersin kulaklarından pıt pıt gevşemeye başlar kulaklıklar. Kafanın arkasından tur attırılanlar çok daha iyi.

Ayrıca kulaklıklara cidden iyi bakmıyorsan 100 lira falan verme, iyi bakmadığında maksimum 7-8 ay dayanıyorlar çünkü.

edit: önceki mesajlarını okumadım tam bilmiyorum ancak müzikle yakından ilgilenmiyorsan sony nin şu modeli senin için gayet yeterli olacaktır.
http://www.hepsiburada.com/Liste/sony-mdrex35lpb-kulaklik/ProductDetails.aspx?productId=evsonymdrex35lpb&categoryId=17414

O verdiğin 120 liranın farkını ancak psikolojik olarak hissedersin onun dışında hehe :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Eğer 120 liranın farkı sadece kafanda diyorsan senin kulaklar çalışmıyor derim ben de. Sen şimdi flac ve mp3 de aynı dersin. Bu kulaklıkla dinlersen aynı da olur zaten.

MDR-EX35LP kötü bir kulaklık. Aşırı dengesiz, baslardan hiçbir şey duyamıyorsun. Klasik, jazz filan hiç dinleyemiyorsun. Metal bile rahatsız ediyor. Hip-hop/rap kulaklığı. İçinden çıkanlar daha dengeli ve iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

kulak içi kulaklık düşünülmüyorsa
koss ksc75 alınabilir. fiyatı 65-70 tl olması lazım (gerçi cx200 street II de 74 lira civarında).
koss ksc75 de süper kulaklıktır. bi tane eskittim 2. sini kullanıyorum. aslında bi ara 1 tane daha alıp yedekte tutulabilirim sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

ben kafa üstü bandı olanları sevmiyorum. saça baskı yapıyor sdfg.
evet açık kulaklık olduğu için dışarı da baya ses veriyor. ama sanki orkestra etrafında çalıyormuş gibi hissettiriyor bu kulaklıklar. ben bazen arkadan biri mi seslendi diye dönmüşümdür arkama. çok berrak ses var.
Sosyal ağlarda paylaş

rest of world yaptım zaten de. son sesi limit olarak soyledim yani. ses barının 3te2 sinde falan yeterli olur bana. Sony NWZ de ses çok kısıktı ordan alışkanlık olmuş bende son ses :D
Rockbox attığım müzikleri falan gormuyor. Arada sansa kendi OS sini açıyor anlamadım ne iş. Silip yenden mi kursam ?
Sosyal ağlarda paylaş

Sildim ben genede bekleyeyim o zaman. Pc den ve kendi içinden format attım müzikleri attım kullanıyorum şimdi oyle gayet güzel aletmiş hoşuma gitti sevdim gerisi hallolur.
Flac müzik indirebileceğim torrent sitesi var mı ? What.cd falan gibi değilde uyeliği açık falan olan. rapidde fazla birşey bulamadım cunku. vivaldi four seasons indirdim onunla denedim direk aleti zaten :)
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Eğer 120 liranın farkı sadece kafanda diyorsan senin kulaklar çalışmıyor derim ben de. Sen şimdi flac ve mp3 de aynı dersin. Bu kulaklıkla dinlersen aynı da olur zaten.

MDR-EX35LP kötü bir kulaklık. Aşırı dengesiz, baslardan hiçbir şey duyamıyorsun. Klasik, jazz filan hiç dinleyemiyorsun. Metal bile rahatsız ediyor. Hip-hop/rap kulaklığı. İçinden çıkanlar daha dengeli ve iyi.

eğer müzikten anlamıyorsan bir şey fark etmezsin dedim orda, yoksa ben de biliyorum neyin ne olduğunu çok şükür.

Öyle bireysel olarak saldırmadan önce biraz daha okumak lazım sanırsam, iki sony senheiser diye birbirimizi kırmaya gerek yok şurda.
Sosyal ağlarda paylaş

az önce geldi benim sipariş de. kutu olayı delirtti beni de. kesmek zorunda kaldım çok fena paketlemişler. ilk izlenimim gayet iyi. bu arada son ses çok yüksek geldi bana o kadar açamadım sesini. kulaklık da standart mp3 player kulaklığı ne öyle yerden yere vurulası ne de göklere çıkarılası bişey.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
KHaRoN said:
madem kullaniyorsun, sonraki sarjinda pil hakkinda da yorumlarini bekliyorum.

Sonuna kadar sarj edip kapanana kadar kulladım. Normal kullanımım. 320 mp3 ve flac karışık. birkaç da ogg var. sd, internal karışık ama ağırlıklı sd.

13 saat 50 dakika gitti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...