Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[NWN] patch

DiadanLocke

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar bnde crackli bi nwn var şimdi patch yapıorum update programından hiç hata falan vermiyor yani düzgünce patch yapabilirmiyim şuanki oyunumla?[signature][hline]So many times its hopeless dark and gray
And other times its hope that saves the day!!!

- Airplane out of the fart, say hi to that sweetheart:
(Osuruktan tayyare, Selam söyle o yare)
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi benim sürüm 1.10, nwn nin sitesinden 1.10 to 1.32 patchini normal dl ediyorum updaterla kurucam.son olarakta 1.62 patchini aynı şekilde yüklesem herhalde çalışır?
yani crack olması farketmez dimi?
bide bu hotu ve shadow ek paketleri internetten dl edebilirmiyiz yoksa cd olarak mı almak gerekir?[signature][hline]So many times its hopeless dark and gray

Sosyal ağlarda paylaş

normal updatelerini yaptım 1.62 oldu çalışıyor yalnız bazı buttonlar ve karakterler bembeyaz gözüküyor?
tnt2 var bnde en son driverlarını yükledim detonator yükledim çözemedim sorunu[signature][hline]So many times its hopeless dark and gray

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
o sürümün client'ı? nasıl yani?

entrikalı içerik sözkonusuysa özel mesajdan bir zahmet.. ;)

bioware sitesinde 26 mb'lik critical rebuild dosyası koymuşlar ama normal yamaları kaldırmışlar anlaşılan. dev gibi bişi, daha ufak boylu çözüm olsa şöyle..[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price. That is why the bounty killers appeared.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...