Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Askere giderken ne götürülür ne götürülmez ne götürülmeli

paspatur

Öne çıkan mesajlar

türkçe olması lazım kitapların, ayrıca damgalıyorlar "görüldü" diye kitapları bide :p

tsknın veya asal şubenin web sitesinde bi yerde liste gibi birşey olması lazım şunları bunları getirin, bunları şunları getirmeyin burdan daha ucuza alırsınız diye.
Sosyal ağlarda paylaş

"
Uğur komutan nöbetçiydi. İzin vermedi çarşıya çıkmama. Üstelemedim. Bütün gün o kadar tenhaydı ki heryer. Hep böyle olsa tatil köyü bile denirdi buraya. O akşam koğuştaki arkadaşlar o kadar çok konuştu ki saat 12 oldu anca susturabildik. Bütün muhabbette şey “ seviştikten sonra güsul abdesti almak… yok işte her attığın adım günah sayılırmış falan filan. Biri diyor diğelim telefon geldi annem ölüyor onamı gidicem, yıkanıcammı? Diğeri evet diyo yıkanacaksın yoksa günaha girersin. Ruhun annenden daha önemli. Hey allaam dedim ya.
"

FSDAASDDSAFASDAFSD
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:

"
Uğur komutan nöbetçiydi. İzin vermedi çarşıya çıkmama. Üstelemedim. Bütün gün o kadar tenhaydı ki heryer. Hep böyle olsa tatil köyü bile denirdi buraya. O akşam koğuştaki arkadaşlar o kadar çok konuştu ki saat 12 oldu anca susturabildik. Bütün muhabbette şey “ seviştikten sonra güsul abdesti almak… yok işte her attığın adım günah sayılırmış falan filan. Biri diyor diğelim telefon geldi annem ölüyor onamı gidicem, yıkanıcammı? Diğeri evet diyo yıkanacaksın yoksa günaha girersin. Ruhun annenden daha önemli. Hey allaam dedim ya.
"

FSDAASDDSAFASDAFSD

Askerde kafalar güzel oluyor demek sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Tutorial'da herşey çok güzel anlatılmış.

Ama Jandarma çıkarsan "nasıl olsa gittiğim yerde satılıyormuş" mantığı ile çorap, iç çamaşırı, eşofman, havlu gibi şeyleri almadan gitmeyi düşünme. Zira Jandarma'nın stokları diğer birliklerin stokları kadar zengin olmayabiliyor (özellikle doğu illerinde). Ve askerleri erzakları almaya geç gönderebiliyorlar. Bol bol çorap al, bir takım eşofman, açıkmavi banyo,el,ayak havluları.. Giderken sivil spor ayakkabısı ile git. Ayak numarana uygun spor ayakkabısı denk gelmeyebilir. Kendi ayakkabılarını kullanırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...