Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeni gelene öneriler (tahminen vol. 896)

tunch

Öne çıkan mesajlar

yeni konu açmak istemeden yazdım buraya.

70 zamanı ve ulduara kadar wotlk oynamış bir wowcu olarak wow aşkım depreşti şimdi sıfırdan bir priest(shadow) kasıp kalkıp cataclysm gelene kadar pvp yapmaya kalkışsam birşeyler başarılabilir mi eğlenebilir miyim?

yanlış hatırlamıyorsam 1-80 arası mana costlar birazcık rahatlatıldı bu kasmayı rahatlattı mı?

pve ye kalkışsam (holy olarak tabiki) ne durumda eğlenebilir miyim?

casual takılcam guildsiz takılcam büyük ihtimal horde olurum bg de %60-100 arası kazanan bir horde serverı önerebilirmisiniz :D
Sosyal ağlarda paylaş

Meabbics said:

70 zamanı ve ulduara kadar wotlk oynamış bir wowcu olarak wow aşkım depreşti şimdi sıfırdan bir priest(shadow) kasıp kalkıp cataclysm gelene kadar pvp yapmaya kalkışsam birşeyler başarılabilir mi eğlenebilir miyim?

yanlış hatırlamıyorsam 1-80 arası mana costlar birazcık rahatlatıldı bu kasmayı rahatlattı mı?

casual takılcam guildsiz takılcam büyük ihtimal horde olurum bg de %60-100 arası kazanan bir horde serverı önerebilirmisiniz :D

pvp yapicaksan rougela oyna son 5 senenin 4 unde 1 numara adamlar
Sosyal ağlarda paylaş

Remus said:

Meabbics said:

pvp yapicaksan rougela oyna son 5 senenin 4 unde 1 numara adamlar

holy deil de discipline pri olarak çok dandik itemlarla bile (yani ilk 80 olduğun itemlarla) gayet eğlenirsin bg lerde :) çok kısa sürede de gear toplarsın, baya bişey de başarırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

34.4 :)

gayet güzel gidiyor şimdilik.. ama daha önceden level kasanlara falan helal olsun demek istiyorum , tek başına quest quest quest şeklinde levellemek ölüm bişey benim için.. bugüne kadar neden oynamadığım, şimdi ise neden zevk aldığımın cevabı gayet açık : dungeon finder!

blizzarddan beklenmiycek bi innovasyon , BÜTÜN mmoların taklit edip kendi içine bi şekilde entegre etmesi lazım bu sistemi.

az buçuk tanklıktan da anlayınca gayet rahat ilerliyor oyun şu anda , 80de görüşürüz :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
altoholicliğim tuttu yine , bi de hunter başladım.. paladinle sıkıla sıkıla quest yapmaktansa..

14 oldu karakter dün , gayet rahat ve kolay paladine göre haliyle..

kafama takılan , level alırken nasıl bi talentle gitmeliyim? hangi tip bi pet kullanmalıyım? tavsiyeleriniz ne?

nightsaber var şu anda , hem tauntlu hem stelath gayet iş görüyor daha zorlanmadım şu ana kadar doğal olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:

altoholicliğim tuttu yine , bi de hunter başladım.. paladinle sıkıla sıkıla quest yapmaktansa..

14 oldu karakter dün , gayet rahat ve kolay paladine göre haliyle..

kafama takılan , level alırken nasıl bi talentle gitmeliyim? hangi tip bi pet kullanmalıyım? tavsiyeleriniz ne?

nightsaber var şu anda , hem tauntlu hem stelath gayet iş görüyor daha zorlanmadım şu ana kadar doğal olarak.

kaplumbaga al yada goril zor o lvl da ayı al en iyisi bm gidiyorlardı sanırım lvl larken yani ben bm gitmiştim
Sosyal ağlarda paylaş

Şuan istediğin peti kullan melee olanlardan, hiç farketmez. Volley shot geldiği zaman ayı pet e geçersen rahatlarsın. Ayı nın kendi ability si var multi agro için, sanırım lvl 40 civarlarında da talent olarak thunder clap geliyor pet e. O zaman 2 adet multi agrosu oluyor ayının ve multi pack (3-5 mob, fazlası zorlar :D ) kesmekte zorlanmazsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Dengesiz said:

Paladin'den sonra nasıl DK ile zorlanınabilinir? Ben DK kasmaya başladı ölümsüz valla hehe ve yaptığım tek şey
icy touch - plague strike - heartstrike. Koy 123'e devam :) (bi de 4e death coil koy doldukça atarsın).

Not: Şimdi biri çıkıp hemen vay efendim DK oynaması şöyle zor moduna girmeden burada karakter kasmaktan bahsediyoruz, işin pro kısmında değiliz :).

yanlış anlaşımasın zaten oyle bi laf etmek haddimize değil ama hakikaten en son mart nisan ayında unholy DK'ların dps rotation'ı zordu :D ama best aoe oluyor başarırsanız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...