Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call of Duty 7: Black Ops

progamer

Öne çıkan mesajlar

deadwoll said:

Cuce said:

exe cannot find zone hatası veriyo bende...

sadece multinin downloadu bitti o yüzdenıolabilirmi?

Şunun nedeni neymiş?

Ben de ilk multiyi çektim, bu hatayı verdi.

abi steam 1992 den kalma bi program olduğu icin sadece c: ise düzgün calısıyo. cye tası bastan yükleyip düzelir.
Sosyal ağlarda paylaş

Burada anlıyormuş gibi gözüküpte yorum yapan adamlara cidden güldüm. Adamın sanki bu oyunu en iyi ben oynuyorum diye bir iddası var ve öyle bir montaj koymuş. Belirtmiş zaten ayak üstü bir montaj yaptım diye. Ama gel gör ki, malesef sorunlu insanlar var hemen adama saldırmışlar kuduz gibi. 2 dk lık montaj videosunda adamın taktiksel oyununu analiz edipte zart zurt eden arkadaşlarıda buradan alkışlıyorum.Montaj başarısız insanların başvurduğu yöntem diyip 74-1 falan örnek veren arkadaşıda doğal ortamında yakından inceleme fırsatı bulmak isterim bir ara. Bence sen bu eziklere aldırma, montaj güzel ve devamınıda bekleriz. Hatta burada hayatında hiç montaj yapmamış ve belkide COD bile oynamayıpta, içinde ki ezikliği saçma sapan yorumlarla bastırmaya çalışan veletlere inat her hafta birtane koy.
Sosyal ağlarda paylaş

Meabbics said:

mw2 nin montage ı da müziği de çok güzel olmuş eline sağlık gameplay de aynı şekil :)

voodoo people ın hangi remixi diye sormadan edemicem

black ops montageının ilk o sp li kısmı black ops taki sniper olmayı çok güzel özetlemiş adam vurduğunda çıkan o comebacklerle :D

şarkı breathe :) vodoo diil.dubstep mixi.teşekkür ediyorum dostum yorumun için.
Sosyal ağlarda paylaş

Error during initialization:
Couldn't load fileSysCheck.cfg. Make sure Call of Duty is run from the correct folder.

Oyunu açmaya çalıştığımda şöyle bir hata veriyor. Rus cd-key'i aldıydım.

Dil pakedini kurmazsam da EXE_CANNOT_FIND_ZONE diye bir hatayla karşılaşıyorum. (zaten C: deydi steam bu arada (program files (x86) hedesinde))

Nedenini anlayabilmiş değilim. Aynı dertten muzdarip olup da çözmüş olan varsa, ne yaptığını anlatsın sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...