Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

500$ lık gitar tavsiyesi

Predator

Öne çıkan mesajlar

Eylül-Ekim gibi 500$ civarı bi gitar almayı düşünüyorum. Genelde sert tonları sevdiğimden tercihim şu anda Jacksondan yana. Özellikle JS30 modeli var 475$ , Laylaylom 3 ay taksitte yapıyor bu gitara. Birde sorum var gitarın manyetikleri kapalı manyetik yani üstünde kapak tipi birşey var bu ne anlama geliyor ne fark getiriyor ?

Edit: JS30 ların Kelly modelleri varmış , aynı fiyat kasa farklı sadece. Acaba dengesizmidir , alışabilirmiyim nasıldır ?

Aklıma takılan bi konuda bu gitar music123.com da sadece 250$ ve Free Shipping deniyor. Tek bi tane gitar sipariş etsem gümrük vergisi ne olur ? Ek ücret nasıl olur ne dersiniz ? Bilgisi olan biri varsa çok makbule geçer valla. Özellikle dışardan oyun sipariş edenler falan bilir heralde

gitarın resmi ve aşağıda özellikleri var

DX10D düşünüyorum birde fakat nedense Jackson katoluğunda 525$ olan gitar burda 835$. Yurtdışı şeysi diyceksinizde katologda JS30 lar $450 yani çok büyük bi uçurum yok onlarda. DX10D lerin manyetikleri Seymour Duncan dizaynı olduğu için özellikle istiyorum ama çokda önemli değil açıkcası.

Başka marka/model tavsiyeniz varsa belirtin lütfen ve 500$ geçmesin.[signature][hline]Uzun bir süreden sonra sakallarını kesen sharky, 13 Temmuz 2004 01:53 tarihinde demiş ki:
Eerrm bu daha cok boyle nasi diyim. Limp Bizkit in solisti gibi oldum yau..
No one knows what it`s like diye baslayasim geliyor her aynaya bakisimda.
Jarlaxle, 15 Temmuz 2004 10:51 tarihinde demiş ki:
Markası Asus sa normaldir.İçinde cd olmasa bile bazen efkarlanıp böğürmeye başlıyo.

[Bu mesaj Predator- tarafından 27 Temmuz 2004 23:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben de bu aralar alacam
ama ben Epiphone Les Paul Gothic aliorum ikinci el..

birinci el gitarlar çok pahalı abi yok yani sen 500 dolarlık diosun adam sana 450 euro dio euro dolar ve euro arasında baya fark var biliosun ki :)[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

İkinci el almak istemiyorum açıkcası. Bunu düzgün kullanıp zamanı gelince satıp alırım iyi birşey hem. Epiphonelar iyide işte 600 euro demi gothicler burda onlar senin konuda görmüştüm. hmm düşünülebilir aslında. 550 dolara [edit] epiphone lespaul special (miş)satılıyor galiba [signature][hline]Uzun bir süreden sonra sakallarını kesen sharky, 13 Temmuz 2004 01:53 tarihinde demiş ki:
Markası Asus sa normaldir.İçinde cd olmasa bile bazen efkarlanıp böğürmeye başlıyo.

[Bu mesaj Predator- tarafından 28 Temmuz 2004 00:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm aklımı çeldin şimdi ehe
Music123.comdaki Epiphone Les Paul için yazılanları okudum. Adamın teki American stratından iyi olduğunu söylemiş. 250$ dolar bide çok ucuz. 150$ epiphone special var bide. hmm hmm[signature][hline]Uzun bir süreden sonra sakallarını kesen sharky, 13 Temmuz 2004 01:53 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Gothic almam imkansız pahalı çünkü =)
Ebony klavyeymiş. Ebony nedir yenirmi ?
Ama studio falan fena değil. Neyse ben jackson kararımda durayım ehe 3 taksit 3 taksit 3 taksit evet evet evet

*! kafayı yer *[signature][hline]Uzun bir süreden sonra sakallarını kesen sharky, 13 Temmuz 2004 01:53 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj Predator- tarafından 28 Temmuz 2004 00:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya öylede Türkiyede 600 euro. Mortis hatta sormuş 600 euro imiş. Yurtdışından getirmekte hemen hemen aynı fiyata patlar.

Sonra kalın klavyesine alışma derdi var , ağırlığı var. Ama bunlar üften püften şeyler tabi tonu falan harika.

Mortis sen ikinci eli nerden alıyon ? *! önce davranıp alsammı der *

:P[signature][hline]Uzun bir süreden sonra sakallarını kesen sharky, 13 Temmuz 2004 01:53 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

music123.com da free shipping ama ? %10 vergiyse iyi valla hemen alırım ehe[signature][hline]Uzun bir süreden sonra sakallarını kesen sharky, 13 Temmuz 2004 01:53 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

hmm aslında amerikada tanıdık var alabilirim o şekilde aman neyse ben jacksonıma razı olayım en iyisi hehe[signature][hline]Uzun bir süreden sonra sakallarını kesen sharky, 13 Temmuz 2004 01:53 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

olm sana bişey diim yalnız o jacksondan da ii ses almayabilirsin
abi şöle düşün gitarın kalitesi paraya bakio ya
şimdi epiphone les paul goth bile 650 euro, senin alacağın jackson 450 dolarsa orda bi dur derim :)

*akıl çeler* :)[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis yaptığın cinayet sebebidir ona göre :P[signature][hline]Uzun bir süreden sonra sakallarını kesen sharky, 13 Temmuz 2004 01:53 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Abi sonuçta sen gitara yılllarını vermiş bi adamsın. Bi karizman var bi hayran kitlen var. Sen hayranlarına 450 dolarlık ki amerikada 250 dolar falna olan bi beginner gitarı gösteremessin..
:D[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/AdDetail.DoIt?AdId=814209

550$ epiphone gothic explorer. hemde emg hz manyetikli. tadından yinmez valla ama ikinci el almak istemiyorum hmm. neyse başkasının işine yarar belki heh[signature][hline]Uzun bir süreden sonra sakallarını kesen sharky, 13 Temmuz 2004 01:53 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

music123.com da 300$ , jackson katoloğunda 450$ yanlış yapmayalım. cık cık

hem ben gitar nubisiyim siz beni başkasına benzettiniz galbaa

*! birden gözü döner, eline kendi gitarı olan squier fenderi alıp Mortisin üzerine yürümeye başlar *[signature][hline]Uzun bir süreden sonra sakallarını kesen sharky, 13 Temmuz 2004 01:53 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

adam oraya gitarın genel resmini koymuş, en son ne halde bilinmez. sağlam bir ikinci el alacaksın
hiç bi yerinde çizik olmıcak kontroller sağlam olacak. ele gelecek :)[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

ama predator ilerde kapıma gelip de ağlama. Yok işte gitar çok irenç, distortionını ben ağızımla bile daha iyi yaparım falna filan tamam mı? :)

valla sen bilirsin ben geyik yapiom. gitarı al otur çal iice alış et öle al. Direk çat die alma 1 saat çal abi ciddiyim ben öle yaptım epiphone lespual gotha..[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

öyle yapıcam zaten heh muhtemelen şu anda 2 humbuckerı olan herhangibir gitarın sesi bana süper gelecektir oda ayrı konu heh.[signature][hline]Uzun bir süreden sonra sakallarını kesen sharky, 13 Temmuz 2004 01:53 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mortis, 28 Temmuz 2004 00:54 tarihinde demiş ki:
ama predator ilerde kapıma gelip de ağlama. Yok işte gitar çok irenç, distortionını ben ağızımla bile daha iyi yaparım falna filan tamam mı? :)

oheh süper ya. ;)

bu arada ben diyorum adama dinletemiyorum, çalsın squire'ını işte daha. öğrenene kadar, daha doğrusu adam gibi çalmaya başlayana kadar nası olsa kafadan 1 yıl falan geçer. o zamana kadar da hem daha iyi para biriktirir, hem daha iyi karar verir. adam bi jackson tutturmuş gidiyo.

bekle sen bekle, alsan da çok farketmeyecek iyi çalamadıktan sonra. benim bi arkadaş vardı, adam squire'ı bi çalıyodu hayran kalıyodun, ben les paul çalsam şimdi kaçcak delik ararsın. acele etme aman diim.[signature][hline]Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

zaten şu anda plan aşamasında hemen almıycam =)

senin arkadaşa satim ben squieri çalsın eheh . işin doğrusu haklısın yetenekli adamın elinde her gitar iyi[signature][hline]Uzun bir süreden sonra sakallarını kesen sharky, 13 Temmuz 2004 01:53 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...