Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mount & blade sen naaptın lan

Farinal

Öne çıkan mesajlar

mulgear6 said:

nil kızmısın.

Sevmiyorum abi kredi kartı kullanmayı. Anneme açıklama yapmam gerekiyo kullanınca :D ekonomik bağımsızlığım yok napalım? Bi de bana zor geliyo sonraki ay ödemesi falan. Ben elimde ne kadar para varsa onu harcarım, gelecek ay ne olacağı belli mi olur sonra banka şeetmesin yani :P
Sosyal ağlarda paylaş

Madem elinizde orjinal M&B var Warband oynasanıza. Bilgisayar oyunlarındaki başlığa 10 kere yazdım :(. Şu an open beta, multiplayer ve ilk oyunu olan herkes girebiliyor.

Bu arada Warband ertelenmezde 30 mart gibi çıkacak zaten. Kutulu olarak da satılacakmış.

http://beta.taleworlds.com/download.aspx

Buraya ilk oyun için aldığınız keyi giriyorsunuz. Başka birşey yapmaya gerek yok. Oyundaki nickim RobinHood ya da Thorfinn merak ettiğiniz birşey olursa yardımcı olurum.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

böyle bi oyun daha vardı türklerin yaptığı dandik bişi. sword & blade miydi neydi onun adı da.

hahahahaha

nileppezdel said:

mulgear6 said:

nil kızmısın.

Sevmiyorum abi kredi kartı kullanmayı. Anneme açıklama yapmam gerekiyo kullanınca :D ekonomik bağımsızlığım yok napalım? Bi de bana zor geliyo sonraki ay ödemesi falan. Ben elimde ne kadar para varsa onu harcarım, gelecek ay ne olacağı belli mi olur sonra banka şeetmesin yani :P

hahahahhasaa

lozers
Sosyal ağlarda paylaş

sdfsfsdf fail olmuşum bayağı, aynı oyunmuş. ama ben 3-4 yıl önce oynadıydım ve hakketen dandikti yani. bide bu 4sene önce de parayla satılıyordu şimdi nası oluyor da yeni çıkan bi oyun oluyor?

aynı adamlar mı yapıyorlar yoksa bi firmaya mı sattılar bilmiyorum da deneyim bari yeni halini.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...