Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İnal Ertekin Kapanıyor.

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

Çoğunuz için birşey ifade etmeyebilir bu isim ama eminim paticikte de zamanında İnal Ertekin'de okumuş olanlar vardır.

1993-2001 yılları arası İnal Ertekin'de okumuş biri olarak kapanacak olmasını duymak beni üzdü. İşin en üzücü kısmı da cemaatçi olduğu söylenen Doğa Koleji'ne satılmış.

Çok şükür Kadıköy Anadolu Lisesine böyle birşey olmayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

NolaxThensbane said:

Uzun zamandır duyduğum en güzel haber. Küçücük çocukları öğrenemedi diye döven bir özel okulun bu kadar tutulmasını zaten anlamış değildim.Kapansın beter olsunlar sürüm sürüm sürünsünler.

ulan ben bu işi anlamıyorum, 9 yıl inalda okudum bir kere bile bulunduğum sınıfta birinin dayak yediğini görmedim. arkadaşlar anlatırdı yok şu hoca çok döverdi falan ama anlamıyorum valla.

Okul olarak devam etmeyecek, bu eğitim öğretim yılından sonra İnal Ertekin kapanıyor, binaları da fetoculara kalıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

NolaxThensbane said:

İlkokul birde bi kelimeyi heceliyemedim diye hocamdam dayak yediğimi hatırlatırım arkadaş.Bi ton para verip sıralarda 3 kişi otuttururlardı 40kişilik sınıf bu mudur üstün eğitim anlayışı?

Sen 70lerde falan mı okudun inalda? Tamam sınıflar 40 kişiydi de sadece bir kere 3 kişi oturdum o da bir sıra kırıldığu içindi:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...