Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Skonto Riga - Trabzon

Kaspar

Öne çıkan mesajlar

trabzonun şampiyonlar ligi 2. ön eleme turundaki rakibi letonya şampiyonu skonto rigayla ilk maçı letonyanın başkenti riga'nın skonto stadında, bu akşam 20:30'da başlayacak. showtv maçı naklen verecek.

umarım milli takım gibi letonyalıları hafife alıp kötü bi sonuç elde etmez trabzon ve 3. tur için iyi bi sonuç alır. letonyalılar bi daha canımızı yakmasın da :)
en azından bu turu geçip elenirlerse uefa'da devam etme şansı olacak trabzonun. tabi inşallah şampiyonlar ligine katılırlar.. hele bi şu turu geçsinler de..[signature][hline]kender on the roof
Sosyal ağlarda paylaş

dk 87 1-1 yaptı ts[signature][hline]Gözlerimi gözlerinden alamıyorum her bakışımda, orada kendimi görüyorum seninle elele...Saçlarına dokunurken korku doluyor içime o kadar yumuşaklar ki incitmekten Korkuyorum...Dudaklarımın dudaklarına her temasında esir oluyorum sana sen öptükçe daha fazla öpüyorum sen istedikçe daha fazla istiyorum...Bunları tekrarlamaktan hiç bıkmıyorum çünkü gözlerin aynam,saçların acıma duygum,dudakların zindan oluyor bana ve sana olan sevgim her an artıyor!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerbahçe'de eskiden Yusuf öyle sonradan girip skoru etkiliyordu. Yattara'da trabzon'da bu görevi üstleniyor sanırım.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

abi yattara RULZ :) biz açılışına gittiydik Trapzonun yattara ile fln konuştuk augist (işte agustin ya) fatih tekke tijs le konuşamadım bi :)[signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ _o_
..|....|.....|.....|....|
./ ./ ../ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora Llama ve Erutan,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları
MAFYAMIZA KATILIN ULAYN!!! Kurtlar_Vadisi
Sosyal ağlarda paylaş

yanlız TS de ufuk diye bi alt yapı yetmesi var harika ayak hareketi yapıo

yattaradan sonra en iyi ayak hariketi ceken eleman trabzonda[signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ _o_
..|....|.....|.....|....|
./ ./ ../ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora Llama ve Erutan,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları
MAFYAMIZA KATILIN ULAYN!!! Kurtlar_Vadisi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...