Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Konyalilar dublajj

xKennyx

Öne çıkan mesajlar

xkennyx?

Konyanın neresindensin Ortaam?

hele bak hele.Hazar,bizim buralarda başka tanıdıklarda varımış..

Duplajların alaaları varda,siteye yükleyeceedim ben amma lakin çok iş var hele halledilmesi gireken..[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

UYARI!:Evcil yaşayanlar için uygun değildir!

[Bu mesaj Marduk tarafından 32 Mayıs 2012 25:61 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sitenin orjinali için:
http://www.aktuelnet.net
DDT = Dalga Dublaj Takımı

senin koyduğun üç filme baktım.
Genel kanı olarak:

-Adamların sesleri süper. Vurgulamaları felan mükemmel. İyi çok iyi dublaj yapmışlar.
-Ancak, Dialoglar rezil, sıkıcı, senaryo iyi oturtulmamış.
Aptalca dialoglar mevcut.

Genel puan: 6/10[signature][hline]iyi kötü çirkin
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaşlar siz karın ağrısı isimli dublajı izleyin sonra fikrinizi söyleyin bence, bi daha al pacinonun herhangi bi filmini izleyemezsiniz, niye mi? çünkü herifi her gördüümde bu dublaj aklıma geliyo kopuyorum, yuh falan oluyorum, ha bide parti parti var mesela bizim oğlanlar ve tahtasızın fragmanı da baya komik, gerçi benim gibi konyalı olsanız daha bi keyif alırsınız, mesela kunduracıları bilseniz, kemerliyi ali kamacıyı bilseniz ohoo[signature][hline]Never underestimate the power of human stupidity
Sosyal ağlarda paylaş

said:
xKennyx, 30 Temmuz 2004 01:01 tarihinde demiş ki:
ayrica herkes begenmek zorunda degil begenmeyeninde b.k atmasina gerek yok.

kim bok atmış yahu.
diğer mesajlara baktım, eleştiri yapan bir tek benim, demek ki lafın bana geliyor..

orda eleştiri yaptım, dikkat edersen filmlerin bir beğendiğim yanını, bir de beğenmediğim yanını söyledim. bok atsam 0/10 felan derdim...
eleştiri ile bok atmayı birbirinden ayıramıyorsan, yapacak birşeyim yok.[signature][hline]iyi kötü çirkin

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 30 Temmuz 2004 06:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonus, 30 Temmuz 2004 11:57 tarihinde demiş ki:
Havluyla kesmeşeker'in nesini alamıosunuzki? Super ya. Komikaze'de de vardı bunlar DDt olarak.

havluyla kesmeşeker'i anlamıyoruz kim dedi ki :)

hem zaten verdiğim linkte adamlar anlatıyor herşeyi..
konya kültürünü bilmreyen herkes anlıyabiliyor böylece kesmeşeker olayını felan[signature][hline]iyi kötü çirkin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
xKennyx, 30 Temmuz 2004 01:01 tarihinde demiş ki:
mumi ben aykut olm :) hangi aykut diyebilirsin özel msj atarsan söleyim :) ben bi ara kalanlar1da upload ederim baska bi siteye ayrica herkes begenmek zorunda degil begenmeyeninde b.k atmasina gerek yok.

Olumsuz eleştriye gelemiyorsan neden koydun buraya? Koyma kardeşim...[signature][hline]Flamorph
Technology Blaster
City of Heroes Justice Server
Crosby,Stills,Nash & Young
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 30 Temmuz 2004 20:25 tarihinde demiş ki:
said:
Bonus, 30 Temmuz 2004 11:57 tarihinde demiş ki:
Havluyla kesmeşeker'in nesini alamıosunuzki? Super ya. Komikaze'de de vardı bunlar DDt olarak.

havluyla kesmeşeker'i anlamıyoruz kim dedi ki :)

hem zaten verdiğim linkte adamlar anlatıyor herşeyi..
konya kültürünü bilmreyen herkes anlıyabiliyor böylece kesmeşeker olayını felan

anlamıosunuz demedim alamıosunuz dedim .))Havlu en azından 3 milyon 5 milyon kesmeseker 2 miyon hadi bilemedin 3 milşyon olsun .)) (Düğüne gidiş)[signature][hline]MKC
İLYAS

bonus:zlorwf sen misin?
Zlorwf:senim(Soldat oynarken)
Sosyal ağlarda paylaş

çok basit[yani basit derken komik değil] olmuş hatalar bile daha komik daha komik olabilirdi ama güzel seslendirmişler gerçekten tebrikler.[signature][hline]Get Up, Stand Up, stand up for your right Get Up, Stand Up, don't give up the fight
[Bob Marley]
Ben!!!(Ünlemlere de bak)
Cd- kafası karışıkken bir şeyler demeye çalışmış:
Yok asabah sabah kafamız sazten uçmuş o açıdan şey var bi de yani ben saşmalıyorum gene

Sosyal ağlarda paylaş

said:
xKennyx, 30 Temmuz 2004 01:04 tarihinde demiş ki:
silversurfer abi geçen ankaradan donerken heist(soygun) filmini izliyodum yikildim varya anlatamam.

o hangi film ya çıkaramadım kenny?[signature][hline]Never underestimate the power of human stupidity

[Bu mesaj SilverSurfer tarafından 30 Temmuz 2004 23:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...