Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

http://www.myusabox.com

Xaero

Öne çıkan mesajlar

• 3 ay sonra ...
Arkadaşlar bir de viaddress var onu da inceleyebilirsiniz. Ben Amerika’dan alışveriş yapmak için ücretsiz bir paket gönderme sitesi var, onu kullanıyorum. Sitenin adı Viaddress.com. Örneğin Amazon.com ve Ebay.com alışverişlerinde kullandım ve gayet güzel işliyor. Alışveriş yapmak için ücretsiz bir paket gönderme sitesi var www.viaddress.com . Örneğin Amazon.com ve Ebay.com alışverişlerinde gayet güzel işliyor. Bu siteye ücretsiz üye olabiliyorsun. Sana sanal bir Amerika adresi temin ediyorlar, böylece istediğin Amerikan mağazasından ya da eBay satıcısından alışveriş yapabiliyor ve paketini kolayca Türkiye'ye ulaştırabiliyorsun. Hatta eğer uluslararası kredi kartlarını kabul etmeyen Amerika mağazalarından alışveriş yapmak istersen Viaddress istediğin ürünleri hiçbir komisyon eklemeden satın alıp sadece taşıma ücretini ödemen karşılığında paketi sana ulaştırıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar ben viaddress kullanıyorum ve çok memnunum. çok hızlı ve kısa sürede yolluyor. Myus de kullandım ama sorunar yaşadım. sistem şu şekilde çaışıyor:
www.Viaddress.com sitesine ücretsiz
olarak üye oluyorsunuz ve site siz gerçek bir A.B.D. adresi temin ediyor.
Siz alışveriş yaptığınız firmaya bu adresi veriyorsunuz ve site size
paketinizi çok daha düşük bir kargo ücretiyle yolluyor. Eğer alışveriş
yaptığınız firma kredi kartınızı kabul etmiyor ise ayrıca siteye de
sipariş talebini verebilirsiniz. Site herhangi bir komisyon ücreti almadan
paketinizi size postalıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

diğerlerini bilemem de myusin olayı gümrük sıkıntısını çözmesi. şimdi tam bilmiyorum da atıyorum 200 eurodan sonra gümrüktemi takılıyor siz de 400 euroluk şey mi istediniz? yazıyorsunuz oraya onlar da 200 gösterio ve kolinin üstüne tester falan yazıyolar direk geçiosun böylece
Sosyal ağlarda paylaş

Gilean said:

diğerlerini bilemem de myusin olayı gümrük sıkıntısını çözmesi. şimdi tam bilmiyorum da atıyorum 200 eurodan sonra gümrüktemi takılıyor siz de 400 euroluk şey mi istediniz? yazıyorsunuz oraya onlar da 200 gösterio ve kolinin üstüne tester falan yazıyolar direk geçiosun böylece

he bizim gümrük memurlarıda mal yiyo hemen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...