Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shaman genel

BabacumMostors

Öne çıkan mesajlar

Dengesiz said:

Bence alakası yok. TBC zamanı enhancement çok kolay ve sıkıcıydı. 3 ability yapıyordun sonra bekliyordun. En zor kısmı başta totem ayrı ayrı 4 totem atmaktı valla. SwP'den beri enhancement shaman oynuyorum. Hep birşeyler eklediler.

totem twist nedir bilirmisin hacı?
Sosyal ağlarda paylaş

şşşşşşşş adam dk oynuyor çok zor. Yarası var uğraşmayın.
Ben burda shaman zor demiyorum ki. Oyunda oynaması zor class yok ki. Sadece Sp'lerin rotasyonu biraz ağırdı o kadar.
3-5 tane tuşa bastığınız bi oyunda o karakter zor bu karakter kolay demeyin allah için.
Sosyal ağlarda paylaş

Furytürk said:

Dengesiz said:

Bence alakası yok. TBC zamanı enhancement çok kolay ve sıkıcıydı. 3 ability yapıyordun sonra bekliyordun. En zor kısmı başta totem ayrı ayrı 4 totem atmaktı valla. SwP'den beri enhancement shaman oynuyorum. Hep birşeyler eklediler.

Totem Twisting is when you drop 2 totems of the same element in such a way that you have both of them active concurrently. Usually, the Shaman will drop Windfury to get the 10 second buff and then immediately drop Grace of Air until just before the Windfury buff is up. With creative use of hotkeys and a good rhythm, you can keep both totems active simultaneously. This technique is very mana intensive and severely limits the other things you can do at the same time.

Bildim babuş ama melee grupta gerek duymadım...
Sosyal ağlarda paylaş

Dengesiz said:

Furytürk said:

Dengesiz said:

Totem Twisting is when you drop 2 totems of the same element in such a way that you have both of them active concurrently. Usually, the Shaman will drop Windfury to get the 10 second buff and then immediately drop Grace of Air until just before the Windfury buff is up. With creative use of hotkeys and a good rhythm, you can keep both totems active simultaneously. This technique is very mana intensive and severely limits the other things you can do at the same time.

Bildim babuş ama melee grupta gerek duymadım...

haha melee grupta gerek duymadın :D at o melee i çöpe sen ozman.bana whisper yagardı meleeden wf + agi zamanını iyi ayarla diye.. kralsın ozman imba guildlerde oynamıssındır belli.o sunwell zamanı oynadıgım dedigin enhancement shaman=wf+agi totem gerisi yalan class %10 ap de var tabi.totem twist yapmadan brutallus kes. o guild direk ensidia ile kapışsın o derece yani.google a totem twist yazıp cıkan sonuclardan cope/paste ile olmaz o iş.sunwell nerf patchinden önceydi enhancement shamanın olayı artık bi geyigi yok.ozamanlar seni dps yap diye almazlardı,meleeye dps yaptır diye alırlardı raide
Sosyal ağlarda paylaş

Valla o dönemde melee dps 2k dps çıkarıyordu totem twist yapmadan ama guildin yarızı LW drums kullanıyordu. Enh shaman 1.7-1.8k dps çıkarıyordu rahat.
Googledan bakcaz tabi kullanmadık ki. Nerf gelmeden onsuszda kesiliyor. Ama haklısın yakaladın beni bilmediğim birşey ile ve eski kulağı kesiklerden olduğunu başarıyla gösterdin. Bravo!!
Sosyal ağlarda paylaş

Dynun said:

Selam

yeni yetme shamanım ben şimdi.
casual raid yapıcam , ve tabiki de pvp yapıcam.

Ama hibrit klasın heyecanı işte. karasızım.
raidi ne yapsam?
pvp'yi ne yapsam?

hepsi bi güzel geliyo eahuea

Raidde resto ol, çok kolay spot bulursun.
PvP yaparken de elemental ol lava burstle scrub parçalamaya doyarsın, takım bulamazsan gear değiştirmeden resto da olabiliyorsun hem.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
Ulduar patch'i sonrası oyuna ara vermeden önce Resto bir troll shamanım vardı. Yaklaşık 5,5 aylık bir aradan sonra oyuna yeniden başladım.

Naxx25 ve Ulduar10 karışımı bir geara sahibim. (2350 sp, 650 haste, %23 crit) ICC10 yapan bir guilddeyim şu anda. Guildim tüm dikkatini şu anda ICC'ye verdiği için Ulduar ve Toc gibi dungeonlara gitmiyoruz. Fakat bende gear olarak çok geride kaldığım için onlara ayak uyduramıyorum. Puglarla sözünü ettiğim dungeonları yapmaya çalıştığımda ise ACH puanı ve gear score'u mu soruyorlar. (bunu da yeni eklemişler galiba) Haliyle şu anda takıldım kaldım.

Tecrübeli arkadaşların bana yol göstermesini rica ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...