Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aldatıldım.

Buyse

Öne çıkan mesajlar

ben yerinde olsam

onu incitecek güzel laflar hazırlar, telefonda söylerim rahat bi ses tonuyla

hatta hani arkadaşımızla konuşurken "naber lan blabla" deriz ya, aynen böyle rahat bi ses tonuyla "naber lan blabla" gibi konuş.

sonra da tüm iletişimini kes
abi aklına geldikçe acıtır, imkanı yok takmamanın, mümkün değil yani.

emin ol 20 yıl sonra bile acıtır içini. Sadece aklına getirme,
Sosyal ağlarda paylaş

Bütün topiği baştan sonra okudum şimdi. Benim başıma geldi buna benzer birşey, çogu insan biliyor buradaki, bu yüzden yılmadan okudum 64 sayfayı.

Uzun uzun hikayeyi anlatıp kimseyi sıkmayı düşünmüyorum, lakin topikten hatırlarsanız kafasını kırdım ben sebep olan zibidinin. Ve hiç şiddet yanlısı değilim. Şu an hala davam sürüyor, ifade falan veriyorum.

"İntikam alma, onların seviyesine düşme." tarzı geyikleri çok yersiz ve sığ buluyorum.

Bunu diyebilen bir insan ya çok şiddetli bir ihanete uğramamıştır hayatı boyunca, yada karaktersizdir. Sana yapılan birşey var, iki taraftan da mümkün olduğu kadar aldım intikam. Ki çocugu bir sene sonra bir daha gördüm, direk hazırdım yani.

İnsanların anlaması gereken şey, bir insan çıkıyor, ve siz hiç haketmediğiniz halde hayatınızın orta yerine sıçrıyor. Sizi bilemiyorum ama ben peygamber değilim. Ben haksızlığa uğramayı sevmem, her an isa erdemi ve sabrı göstermek zorunda değilim.

Bir süredir tanıdığım, yanımda arkadaşım numarası yapan bir insandı. Hiç tanımadığım biri olsaydı çok daha kolay olurdu kaldırması. Benim okulumda, benim dönemimde olmasaydı. Şimdi sınıfta kalmış, ben bu sene onun sınıfına yükseliyorum. Bu seneyi de zehir edeceğim ki ona. Niye etmiyim?

İnsanlar başkalarının hayatını düzerken kendilerine nasıl bu kadar güveniyorlar bilmiyorum. Ama çıkıyor yani bir şekilde.

Demem odur ki internet beyaz şovalyesi olmadan önce insanların dürtülerini gözden geçirin.

İntikam güzeldir.

Ps: Adamın kariyerini bitirmen seninle alakalı değil. Ben, bana olmasaydı da yapardım. Çünkü bir ahlaksızlık var, ve buna tarafsız kalman bence yakışıksız. İstersen kıza birşey yapma, ama o senin sorumlulugun. Karısına da söyle. Biri bana söylesin isterdim başıma böyle birşey gelse.

Ben olsam kızı da yakardım. Çünkü evlenme teklif etmişsin ve bariz karaktersiz. Kimse bir insanın hayalleriyle 2 saatlik zevki için oynamasın lütfen.

Aldatmanın bir cazibesi var bence. Tehlikeli, kural dışı. Çekici yapan bu. Ama karakter diye de birşey var engel olan, insan olaran değer katan. Ben de aldatabilirdim. Ama aldatmadım yani. Çok sevdiğimden değil, kendime saygımdan. Nasıl biri olmak istediğimi biliyordum ve bu cinsel heyecanı sadece aldatırken yakalayabilen basit bir insan değildi.

Çok şans diliyorum sana gerçekten.
Sosyal ağlarda paylaş

phae güzel demiş, ayrıca asistanın ayağının kaydırılması şart

bir kere yapan konumundan faydanalıp daha fazla yapmıştır,yapıyordur ve yapabilir de

Cezasını da belasını da bulmalı, bunun dışında kızla konuşmamak en iyi ceza onun için, sonunda döner dolaşır yine sana gelir değerini anlayınca ama bu sefer yine sen tekme atarsın ki yaptığı hatayı anlasın

Acımasız olacaksınız bu konuda, sonuçta sen hala o kız için hayatını değiştirmeyi göze almışsın ama o senin hayatını, hayallerini hiçe sayıp çiğneyip geçmiş. O sana bu acımasızlığı yapıyorsa sende ona aynı şekilde acımasız davranacaksın.

Dövmek veya ne bilim rezil edecem her tarafa falan demiyorum, bayan üyelerimizde anlatmış işte en iyi tepki, tepkisizlik demişti bella sanırım. Görmezden geldikçe onu o kendi cezasını bulacak ve sende hiçbir şey yapmadan az çok intikam almış olacaksın.

Ayrıca neye üzülüyorsun anlamadım, daha yolun başındayken olan olmuş ve kurtulmuşsun, kendini şanslı hissetmelisin ve ilişkisi senden daha ileri seviyedeyken başına aynı olaylar gelen adamları düşünmelisin, o zaman kendini rahatlatırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Çaba abartı oluyor. Yapmak istiyorsun ve yapıyorsun, buna ahlakı bir engel görmüyorum.

Ve durumdan duruma değişir. Bir durum vardır, "Birbirinizi bulmuşsunuz." der çekilirsin, var.

Ama bazen hayatını birşey üzerine kurmaya hazırsındır ve çok büyük haksızlıga ve terbiyesizliğe ugrarsın. Ve kimse özür bile dilemez.

Çok fazla değişkeni var bu durumların. Çogu kişinin de farklı tepkiler vermesinin sebebi bu zaten. Herkes az yada çok kendi durumunu düşünüyor cevap verirken böyle bir sorunsala.
Sosyal ağlarda paylaş

abi kimden ve ne için aldığın önemli ama,

o asistanın cezasız kalmaması gerek, yani senin orada bir görevin ve öğrencilere karşı sorumluluğun var. Evlisin ve gidip bir öğrenciyle yatıyorsun. Hepsini bir araya koyarsan ve bir ilişkiyi de bile bile bitirdiğini göze alırsan bu adamdan intikam almanın neresi cahillik ?

Ha kızdan almak, katılıyorum. Ama o intikam, Buyse'nin tepkisizliğiyle zaten kendi kendine oluşacaktır zaten
Sosyal ağlarda paylaş

ya birçok olayı bilmiyoruz bi kere.
belki asistan karısından ayrılmaktan mutlu olacak?
ne bilim binbir türlü olay.
intikam alıcam derken iyilik yaparsınız falan
verdiğiniz enerjiye yazık
hayatınızı düzene sokmaya ugrasacagınız zamani ego tatmini için harcamak saçma geliyor bana
Sosyal ağlarda paylaş

abi sonuçta haylini yıkan asistan mı? evet. herkes herkesin hayalini mi araştıracak. kız hata etmiş, o da sizin hayalinize saygı göstermemiş. sene 2010 hayali kurulup yıkılan zilyon tane adam var. o yüzden kurmayacaksınız hayal filan sonrasında rage e girecekseniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...